İstanbul`un Ciğerlerine Bir Nefes Daha

İstanbul İl Özel İdaresi sağlığa bir kurum daha kazandırıyor. İstanbul İl Özel İdaresi tarafından Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne ek hizmet binası yapıldı.
24.11.2011 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kasım 24, 2011

İstanbul İl Özel İdaresi sağlığa bir kurum daha kazandırıyor.

İstanbul İl Özel İdaresi tarafından Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne ek hizmet binası yapıldı.

24 Kasım 2011 Perşembe günü açılışı yapılacak ek hizmet binasının törenine Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İl Genel Meclisi Başkanı H.Hüsamettin Koçak ve meclis üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu ve üst düzey yöneticiler katılacak.

Avrupa Yakası`nın en önemli göğüs hastalıkları hastanesi konumundaki Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi`nin yeni hizmet binası da İstanbul İl Özel İdaresi tarafından yaklaşık 26 milyon TL bedelle yapılarak sağlık hizmetine verilecek.

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi`ne yapılan ek hizmet binası ise 25.000 metrekare alana 174 yatakla hizmet verecek.

24.11.2011 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT