İSTANBUL’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Üsküdar ve Beykoz’da bazı semtlere 5-13 Mayıs tarihleri arasında elektrik verilemeyecek.
04.05.2011 Hurriyet.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mayıs 4, 2011

Üsküdar ve Beykoz’da bazı semtlere 5-13 Mayıs tarihleri arasında elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, yarın Üsküdar’da 09.00-15.00 saatleri arasında, Küplüce Mehmet Ağa Camisi altı ile Saray, Emek, Çankaya, Güzeldere, Rıza Bey sokaklar, Tomruk ve Mehmet Ağa Caddesi, Kirazlıtepe Mahallesi Akif Ersoy ve Kazdal caddeleri, Mis, Selvi, Zakkum, Bayır, Fettahoğlu, Karagöz, Dr. Dağlar sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Üsküdar’da 6 Mayıs Cuma günü de aynı saatlerde Güzeltepe merkez, Kazdal, Karadeniz, Namazgah caddeleri, Okul, Cami ve Çiğdem sokaklar, Çanakkale Seramik Villaları, Hasippaşa merkez, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Dumlupınar, Hanımeli, Suşehri, Yaşar Doğu sokaklar ve Özyuva Sitesi elektrik alamayacak. Aynı saatlerde 9 Mayıs Pazartesi günü Hasippaşa Basko Sitesi, Nane, Çeşme, Turan, Çiçek, Dumlupınar, Şahin, Maçka, Papatya, Duru ve Atmaca sokaklar ile Küplüce Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Orkide, Çiğdem, Zakkum, Ayçiçeği sokaklar ve PTT Santralı, Çamlıca Caddesi ile Yeni Yol’da elektrik kesintisi yapılacak.

10 Mayıs Salı günü ise aynı saatlerde, Çengelköy Emka Villaları, Fıstık, Ersoy, Dere, Bestekar sokaklar, Kandilli merkez İskele Caddesi, Ömürtepe Sokak, Altılar Villaları, Vaniköy Caddesi ve Sabancı Villaları’nda kesinti uygulanacak.

Beykoz’da ise 11 Mayıs Çarşamba günü 09.00-15.00 saatleri arasında Anadoluhisarı Göksu Evleri, 12 Mayıs Perşembe günü Anadoluhisarı Migros, Carrefour Market ve arkası, Beykoz Belediyesi Kültür Merkezi, G 20, G 22 sokaklar ile Bent Yolu, Göksu Göztepe mevkisi Beykoz Belediyesi Beton Şantiyesi, Kavacık Serpil Sokak, 13 Mayıs Cuma günü Anadoluhisarı Göksu Evleri, Havacılar Yapı Kooperatifi, Rüzgarlıbahçe Sur Yapı, Acarlar İş Merkezi E ve G bloklara elektrik verilemeyecek.

04.05.2011 Hurriyet.com.tr

İSTANBUL’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT