İSTANBUL’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Kadıköy ve Kartal’da 1-6 Temmuz tarihleri arasında bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.
01.07.2011 Sondakika.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Temmuz 1, 2011

Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Kadıköy ve Kartal’da 1-6 Temmuz tarihleri arasında bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Kadıköy ve Kartal’da 1-6 Temmuz tarihleri arasında bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Ümraniye, Erenköy ve Kartal İşletme Müdürlüğü hizmet alanı içinde kalan bazı trafo merkezlerinde yıllık bakım onarım çalışması yapılacak.

Çalışma kapsamında yarın 09. 00-15. 00 saatleri arasında Üsküdar ve Ümraniye’de Bulgurlu Mahallesi, Libadiye ve Bulgurlu caddeleri, Teknik ve Birlik sokaklar, Akyapı, Arifler ve Çamdibi siteleriyle Çağrı Market, Kartal’da ise Cevizli Mahallesi, Çınar, Saraylar, Bankalar, Selanik, Fatih, Hacılar, Mustafa Kemal, Beyazıt ve Denizer caddeleri, Pazar, İstanbul, Edirne, Siverek, Konya ve Karabük sokaklar, Maltepe’de Gülensu Mahallesi ve Avcı Sokak elektrik alamayacak.

2 Temmuz Cumartesi günü 09. 00-15. 00 saatleri arasında Üsküdar ve Ümraniye’de Bulgurlu, Küçük Çamlıca ve Ünalan mahalleleri, Libadiye, Ayazma ve Çamlıca caddeleri, Zümrüt ve Bodrumi Cami sokaklar, İlke 1 Sitesi, Koş İş Merkezi, Tepeüstü E-6 yolu üzeri, Kartal’da Cevizli Mahallesi, Şehit Hakan Kurban, Doğu, Saraylar, Köroğlu ve Mustafa Kemal caddeleri, Okul, Hamitbey, Göksu, Kars, Maçka ve Şerifiye sokaklar ile Yanık Tedavi Hastanesi, Maltepe’de Gülensu Mahallesi, Aydın Çıkmazı ve Dinler Sokak’ta, 09. 00-18. 00 saatleri arasında da Kadıköy Erenköy’de Ali Nihat Tarlan Caddesi, Tevfik Has, Kahraman ve Şebnem sokaklarda elektrik kesintisi yapılacak.

3 Temmuz Pazar günü 09. 00-15. 00 saatleri arasında Üsküdar ve Ümraniye’de Küçük Çamlıca Mahallesi, Üçpınarlar Caddesi, O Ağacın Altı, Çilehane Yolu, İstanbul TV, Dilek Gazino, Şekerkaya Sokak ve İSKİ Su Deposu’na, Kartal’da, Atalar ve Cevizli mahalleleri, Ankara, Atalar, Çifteler, Mustafa Kemal, Anafartalar ve Doğu caddeleri, Ufuk, Nihan, Ceylan, Muş, Aşkale, Eskişehir, Kastamonu, Sinan, Sultan, Ceylan, Aslı ve Şeftali sokaklar ile Taçmahal Sitesi enerji alamayacak.

4 Temmuz Pazartesi günü 09. 00-15. 00 saatleri arasında Kartal’da Esentepe Mahallesi, Fahri Korutürk, Soğanlık, Toros ve Milangaz caddeleri, Metal, Aybakan, Bulut, Yıldız, Sarı, Beşparmak ve Birol sokaklarla Milangaz Dolum Tesisleri’nde kesinti yapılacak.

5 Temmuz Salı günü 09. 00-15. 00 saatleri arasında Kartal’da Çavuşoğlu Mahallesi, Namık Kemal, Sanayi, Selviyolu ve Yakacık caddeleri, Sanayi Sitesi, Eski Yakacık Caddesi civarı, Çamlık Sokak civarıyla 100. Yıl Sanayi Sitesi’ne elektrik verilemeyecek.

6 Temmuz Çarşamba günü 09. 00-15. 00 saatleri arasında Kartal’da Esentepe Mahallesi, Milangaz, Toros, İnönü, Ankara ve Tecerdağı caddeleri, Pala, Ilgaz, Konakdağ, Kızılırmak, Mercan, Hayrabolu, Erkılıç, Serik ve Yılmaz Sokaklar ile Elmalı Kuran Kursu’nda elektrik kesintisi uygulanacak.

01.07.2011 Sondakika.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT