İstanbul’un Otobüs Filosu Genişliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmeleri A.Ş., bu yıl içerisinde dördüncü kez otobüs ihalesine çıkıyor.
06.07.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Temmuz 6, 2012

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmeleri A.Ş., bu yıl içerisinde dördüncü kez otobüs ihalesine çıkıyor.

İstanbullunun hak ettiği bir taşımacılık hizmetini sunmak, bu hizmeti yaparken sürdürülebilir çevre ve kalkınma prensiplerini koruyarak tamamı yerli üretim otobüslerle halka en kaliteli hizmeti vermek yolunda adımlar atan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, otobüs filosunu genişletiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşımada en genç şirketi İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş., dördüncü otobüs ihalesine 17-18 Temmuz tarihinde çıkıyor.

Gelir garantili olarak yapılacak ihale ile İstanbul’un 3 bölgesinde, daha önce ihalesi yapılan 600 otobüse ek olarak, 500 yeni otobüs İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. filosuna katılıyor.

Alçak tabanlı, engelli kolaylıklı ve çevre dostu Euro 5 standartlarında motorlar ile teçhiz edilmiş olan yeni otobüsler; İstanbulluların hizmetine sunulacak.

İhale ile ilgili ayrıntılar İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş.’nin kurumsal adresi www.istanbulotobus.com.tr’den takip edilebilir.

06.07.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT