Köprü Geçişleri Ücretsiz Olacak

Başbakan Erdoğan, salı gününden itibaren bakım çalışmaları tamamlanana kadar İstanbul`da köprü geçişlerinin ücretsiz olcağını bildirdi.
16.07.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Temmuz 16, 2012

Başbakan Erdoğan, salı gününden itibaren bakım çalışmaları tamamlanana kadar İstanbul`da köprü geçişlerinin ücretsiz olcağını bildirdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı konuşmada, İstanbul`un yaşadığı trafik sorununa değindi.

Birilerinin bundan rahatsız olduğunu, sıkıntı yaşandığının doğru olduğunu ifade eden Erdoğan, ama dünyanın her yerinde buna benzer şeyler olduğunun bilinmesini isteyerek, meşakkatin insan için olduğunu vurguladı.

Başbakan Erdoğan, Şöyle Konuştu:

``Taktik hatalar da olabilir. İnşallah 3 ay buna katlanacağız, 3 ay sonra huzura. Ama 2 yıl sonra 3. Köprü`yü bitireceğiz. Bir taraftan önümüzdeki yıl Marmaray, 29 Ekim`de açılıyor. 2014 yılında inşallah tüp geçiti açıyoruz. Bütün bunları bu iktidar yapıyor. Ama ne yaygaradır, ne yaygara... Şimdi buradan İstanbul`a buradan bir haber, müjde vereyim. O da şu; Salı günü itibariyle köprülerden geçişi ücretsiz yapıyoruz. İnşallah `En azından ücret ödemede vesaire bekleme olmasın` dedik ve ücretsiz yapmaya karar verdik. Bu çalışmalar bitene kadar ücretsiz olarak köprüler çalışacak. Bunu da bir yöntem olarak, oturduk bakanımla konuştuk ve adımı attık, hayırlı olsun.``

16.07.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT