Köprü Trafiğine Alternatif Yeni Deniz Seferi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları AŞ, köprü trafiğine alternatif olacak Kabataş – Küçüksu – Beykoz gemi seferlerini 9 Temmuz Pazartesi günü başlatıyor.
09.07.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Temmuz 9, 2012

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları AŞ, köprü trafiğine alternatif olacak Kabataş – Küçüksu – Beykoz gemi seferlerini 9 Temmuz Pazartesi günü başlatıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Şehir Hatları A.Ş., köprü çalışmaları nedeniyle yoğunlaşan İstanbul trafiğine denizden çözümler sunmaya devam ediyor. Karayolu trafiğine alternatifler çalışmalar yürüten Şehir Hatları, 9 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Kabataş’tan, Küçüksu ve Beykoz seferleri başlatıyor. Yeni seferler sabah ve akşam saatlerinde İstanbullular için boğaz geçişinde yeni bir alternatif oluşturacak.

Boğaz seferleriyle entegre edilerek düzenlenecek seferler, 9 Temmuz – 16 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve talebe bağlı olarak tarifeli hale getiriliyor. Kabataş – Küçüksu – Beykoz seferleri trafik yoğunluğunun üst seviyede yaşandığı sabah ve akşam saatlerinde yapılacak.

Özellikle Kabataş, Ortaköy, Beşiktaş bölgesinde iş merkezlerinde çalışanlar için önemli bir alternatif geçiş sağlayacak seferler vatandaşların trafikte kalma sürelerini azaltırken, deniz ulaşımının keyfini yaşamalarını da sağlayacak. Beykoz-Paşabahçe-Kanlıca-A.Hisarı-Üsküdar boğaz hattına entegre edilen Kabataş – Küçüksu – Beykoz seferleri hafta içi her gün düzenlenecek.

Yeni seferler ile iki yaka arasındaki geçişlerde deniz ulaşımının artması ve toplu taşımanın özendirilmesi hedefleniyor. Detaylı sefer tarifesine 444 1851 nolu çağrı merkezinden ve www.sehirhatlari.com.tr web adresinden ulaşılabiliyor.

Beykoz – Küçüksu-Kabataş Seferi

Sabah
07.30 Beykoz,
08.10 Küçüksu,
08.35 Kabataş,

Akşam
18.25 Kabataş,
18.50 Küçüksu,
19.35 Beykoz

09.07.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT