KÜLTUR GEZİLERİ ENGEL TANIMIYOR!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürlüğü ve Kültür A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilen İstanbul Okulu Kültür Elçileri Projesi’nin yeni dönem gezileri başlıyor.
19.09.2011

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eylül 19, 2011

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilk kez özürlülere yönelik 15 gezi düzenliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürlüğü ve Kültür A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilen İstanbul Okulu Kültür Elçileri Projesi’nin yeni dönem gezileri başlıyor. Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık aylarını kapsayan 4 ay boyunca 50 adet gezi düzenlenecek. Proje kapsamında bu yıl ilk kez özürlülere yönelik olarak da 15 gezi planlanıyor.

Şehrin tarihi kültür mirasının tanıtılması ve İstanbullu olma bilincinin arttırılması amacıyla düzenlenen İstanbul Kültür Gezileri kapsamında Emirgan, Yıldız, Fener Balat, Nostaljik Beyoğlu ve Kapalıçarşı gibi İstanbul’un en gözde semtleri gezilecek.

Kültür tarihçileri Prof. Dr. Ahmet Kala, Dr. Hayri Yılmaz, Süleyman Faruk Göncüoğlu ve Haldun Hürel’in anlatımıyla gerçekleştirilecek gezilere katılım 30 kişi ile sınırlı. Katılım için 16 yaşından büyük olma şartının arandığı gezilere 0212 312 63 40 numaralı telefondan kayıt yaptırılabilir.

19.09.2011

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT