KUZGUNCUK VAPUR İSKELESİ RESTORASYON ÇALIŞMALARI SEBEBİYLE KULLANIMA KAPATILACAK

İBB Şehir Hatları tarafından işletimi yapılan Üsküdar Kuzguncuk Vapur İskelesi, iskele ve binasında yapılacak olan restorasyon ve yenileme çalışmaları sebebiyle 15 Mayıs 2011 Pazar günü gerçekleştirilecek olan son seferden sonra kullanıma kapatılacak.
13.05.2011 İBB

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mayıs 13, 2011

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları tarafından işletimi yapılan Üsküdar Kuzguncuk Vapur İskelesi, iskele ve binasında yapılacak olan restorasyon ve yenileme çalışmaları sebebiyle 15 Mayıs 2011 Pazar günü gerçekleştirilecek olan son seferden sonra kullanıma kapatılacak.

Üsküdar Kuzguncuk Vapur İskelesinde yapılacak olan çalışmaların bir yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yapı İşleri Müdürlüğü’nce16 Mayıs 2011 tarihinde başlatılacak restorasyon ve yenileme çalışmalarının ihale bedeli 1 milyon 447 bin 90 TL tutarında.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2004 yılından bu yana; 11 iskeleyi yıkıp yeniden yaparak, 71 iskeleyi ise bakım-onarımdan geçirerek toplam 82 iskele için, 52 milyon 840 bin TL tutarında harcama yaptı.

Tarihi iskeleler Anıtlar Kurulu onaylı projelerle restore edilirken, yenilenen iskelelerde de tarihi dokuyla uyumlu ve geleneksel Türk Sivil Mimarisini yansıtan projeler uygulandı.

13.05.2011 İBB

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT