LEVENT TRAFİĞİNİ ÇÖZECEK KAVŞAK DÜZENLEMESİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Büyükdere Caddesi Levent Gültepe Kavşağı’nı trafik sıkışıklığını çözecek şekilde yeniden düzenliyor.
18.08.2011 İstanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağustos 17, 2011

Yapılan yeni düzenleme tamamlandığında; Kağıthane-Beşiktaş’ı birbirine bağlayan Talatpaşa Caddesi Gültepe alt geçidi kullanılarak, Gültepe’nin Levent-Maslak – Sarıyer-TEM FSM ile Levent’in Gültepe-Zincirlikuyu-D100 Karayolu (E-5) ile ulaşımı artık kesintisiz ve sıkıntısız aşılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı projeyle Büyükdere Caddesi Kanyon AVM önünde bulunan sinyalize kavşak D100 tarafına taşındı. Gültepe tarafından gelen araç trafiği Maslak-TEM-FSM ye ulaşımları Gültepe alt geçidine alternatif olarak Ecza Sokaktan çıkarak revize edilen sinyalize kavşak ile sağlanacak.

Zincirlikuyu ve Levent tarafından gelenler; Büyükdere Caddesi Levent-FSM ayrımından hemen sonra U dönüşü yapak Gültepe- Zincirlikuyu-D100 ulaşımları kesintisiz olarak sağlanacak. Yeni kavşak inşaatının Ramazan Bayram’na kadar bitirilmesi planlanıyor.

17.08.2011 İstanbul Ajansı

LEVENT TRAFİĞİNİ ÇÖZECEK KAVŞAK DÜZENLEMESİ

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT