MÜZEKART PLUS FIRSATLARI RAHMİ M. KOÇ MÜZESİ’NDE

Rahmi M. Koç Müzesi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ nın Müzekart Plus uygulamasına dahil olarak ziyaretçilerine çeşitli imkanlardan yararlanma fırsatı sunuyor.
08.08.2011

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağustos 8, 2011

Rahmi M. Koç Müzesi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ nın Müzekart Plus uygulamasına dahil olarak ziyaretçilerine çeşitli imkanlardan yararlanma fırsatı sunuyor. Müzekart Plus sahipleri, Rahmi M. Koç Müzesi ziyaretlerini yüzde 20 indirimli olarak gerçekleştirebiliyor, ayrıca Müze Mağazasından yüzde 10 indirimli alışveriş yapabiliyorlar.

Türkiye’de ulaşım, endüstri ve iletişim tarihine adanmış ilk önemli müze olan Rahmi M. Koç Müzesi’nin yaklaşık 27 bin metrekare alan içerisinde ziyaretçilerini bekleyen birbirinden muhteşem eser ve objeleri ‘Müzekart Plus’ uygulaması ile artık yüzde 20 indirimli olarak görülebiliyor.

Koleksiyonu içerisinde Fenerbahçe Vapuru’ndan Liman 2 Buharlı Römorkörüne, B-24 Liberator “Hadley’s Harem”’den Jet Provost T3A küçük yolcu uçağına, Otomobil tarihinin ilk seri üretim aracı Ford T’ den yetmişli yılların klasikleşen otomobil modellerine uzanan zenginlik ve çeşitlilikte objeler sergileyen Rahmi M. Koç Müzesi, ‘Müzekart’ın genişletilmiş hali ‘Müzekart Plus’ uygulaması ile Müze ziyaretinde yüzde 20 indirim ve Müze mağazasından alışveriş yapacak ziyaretçilerine yüzde 10 indirim fırsatı da sunuyor.

08.08.2011

MÜZEKART PLUS FIRSATLARI RAHMİ M. KOÇ MÜZESİ’NDE

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT