Öğretim Üyelerine İstanbul Dersi

İstanbul`daki üniversitelerde, "İstanbul" dersi verecek olan öğretim üyelerine, eğitim semineri verilecek.
05.12.2011 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Aralık 5, 2011

İstanbul`daki üniversitelerde, "İstanbul" dersi verecek olan öğretim üyelerine, eğitim semineri verilecek.

İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünce "Şehir ve Kültür: İstanbul" projesi kapsamında, konularında uzman akademisyenlerin yazılarından oluşan bir kitap hazırlandığı ve İstanbul`daki üniversitelerde "İstanbul" dersini alan öğrencilere bu kitabın ücretsiz olarak dağıtıldığı anımsatıldı.

YÖK tarafından da desteklenen projeyle ilgili üniversite rektörlükleriyle görüşmeler yapıldığı ifade edilen açıklamada, İstanbul`daki üniversitelerin "İstanbul" dersini programlarına aldığı ve birçok üniversitenin de almaya devam ettiği bildirildi.

Bu kapsamda "İstanbul" dersini verecek öğretim üyelerine, kitabın yazarlarınca eğitim semineri verilmesinin planlandığı belirtilen açıklamada, bir hafta sürecek olan programın açılış töreninin yarın Kültür ve Turizm İl Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili ve Türkiye Turing Ve Otomobil Kurumu (TURİNG) Başkanı Başaran Ulusoy`un katılımıyla gerçekleştirileceği kaydedildi.

05.12.2011 istanbulajansi.com

Öğretim Üyelerine İstanbul Dersi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT