ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ’NDE BAYRAM İNDİRİMİ

Özel Halk Otobüsleri %50 indirim uygulaması ile birlikte 3 günlük bayram süresince vatandaşlar, toplu taşıma araçlarından %50 indirimli faydalanabilecek.
26.08.2011 İstanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağustos 26, 2011

İstanbul Özel Halk Otobüsleri, ilk kez bu bayram süresince yüzde 50 indirimle taşıma hizmeti verecek.

İstanbul Özel Halk Otobüsü Sahipleri Esnaf Odası Başkanı İsmail Yüksel, yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi`nin, Ramazan Bayramı süresince İETT otobüsü, metrobüs, şehir hattı vapuru, tramvay, metro ve tünel araçlarının yüzde 50 indirimli ücretle taşıma yapmasını uygun gördüğünü hatırlattı.

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü`ne, İstanbul`da toplu taşıma sisteminin önemli bir parçası olan özel halk otobüslerinin de Ramazan Bayramı günlerinde yüzde 50 indirimli tarife ile hizmet vermesini önerdiklerini ifade eden Yüksel, şunları bildirdi: ``İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğünün onayı doğrultusunda, özel halk otobüslerinin de ilk kez bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günleri yüzde 50 indirimli tarife ile taşımacılık yapmaları sağlanmıştır.

İstanbul halkına bu uygulama ile sağlanan destek, tümüyle özel halk otobüsü taşımacıları tarafından finanse edilecektir. Bu uygulama İstanbul`da özel halk otobüslerinin koordinasyonunu sağlayan İstanbul Halk Ulaşım A.Ş, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri A.Ş, Mavi Marmara Ulaşım A.Ş, Öztaş Ulaşım A.Ş ve Özulaş Toplutaşım A.Ş. bünyesinde yer alan 2 bin 107 özel halk otobüsünde geçerli olacaktır.`

Özel Halk Otobüsleri`nin de %50 indirim uygulaması ile birlikte 3 günlük bayram süresince vatandaşlar, toplu taşıma araçlarından %50 indirimli faydalanabilecek.

26.08.2011 İstanbulajansi.com

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ’NDE BAYRAM İNDİRİMİ

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT