Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ISO 10002’ Sertifikası Aldı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, müşteri memnuniyeti ve şikayetlerin ele alınması standardı olan ‘ISO 10002’ belgesini almaya hak kazandı.
16.03.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mart 16, 2012

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, müşteri memnuniyeti ve şikayetlerin ele alınması standardı olan ‘ISO 10002’ belgesini almaya hak kazandı.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı`nın güvenlik hizmetlerini yürüten LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş., müşteri memnuniyeti ve şikayetlerin ele alınması standardı olan ‘ISO 10002’ belgesini almaya hak kazandı. ISG ve LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ISO 10002 sertifikasını; yolcu terminali, otopark ve genel havacılık terminali ile güvenlik hizmetlerine yönelik müşteri istek ve şikayetlerinin yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi sonucunda almaya hak kazandı.

ISG CEO’su Gökhan Buğday, “ISO 10002 sertifikası almamız Sabiha Gökçen’in yolculara vadettiği güvenli, konforlu ve rahat yolculuğun yeni bir tescili anlamına gelmektedir.” dedi. Bir yolcunun seyahat deneyiminin evinden ya da iş yerinden havalimanına doğru yola çıktığı andan itibaren başladığına dikkat çeken Gökhan Buğday, “Havalimanımıza ulaşım imkanı, zamanında kalkış oranı, otopark hizmeti, kolay check-in imkanı, yeni uygulamaya aldığımız open gate çalışması, yemek alanları ve alışveriş imkanları gibi hizmetlerle fark yaratıyoruz.” diye konuştu.

ISG Kalite Güvence Müdürü Şebnem Esi de yolcuların talep ve şikayetlerinin daha iyi hizmet sunmak adına kendileri için yol gösterici olduğuna değindi. Yolcu şikayetlerinin etkin bir şekilde değerlendirdiklerini kaydeden Şebnem Esi, sorunların çözüme kavuşturulması için sürekli çalıştıklarını sözlerine ekledi.

16.03.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT