Şişli’de Her Okula Bin Kitap

Şişli Belediyesi, eğitim alanında yaptığı sayısız hizmetlerle bölgedeki öğrencilerin ve eğitim kurumlarının sorunlarına cevap vermeye devam ediyor.
31.10.2011

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ekim 31, 2011

Şişli Belediyesi, Şişli’deki okulların kütüphanelerini yeniliyor.

Şişli Belediyesi, eğitim alanında yaptığı sayısız hizmetlerle bölgedeki öğrencilerin ve eğitim kurumlarının sorunlarına cevap vermeye devam ediyor. Şişli’deki okulların kütüphanelerini yenileme kararı alan Şişli Belediyesi, bu amaçla “Her Okula Bin Kitap” kampanyası başlattı. Kampanya Feriköy İlköğretim Okulu’nda start aldı. Etkinliğe Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Feriköy İlköğretim Okulu müdürü, Okul Aile Birliği ve öğretmenler katıldı.

Mustafa Sarıgül yaptıkları eğitim hizmetiyle öğretmen ve öğrencilerin sorunlarına cevap olmayı amaçladıklarını belirterek, “Çağımız bilgi çağı. Öğretmen ve öğrencilerimizin bilgiye daha çabuk ve rahat ulaşabilmeleri için Şişli Belediyesi olarak eğitim çalışmalarımıza yoğunluk veriyoruz” dedi.

Şişli Belediyesi’ne bağlı gönüllü kadınlardan oluşan Sıcak Eller Grubu, ilçeden topladıkları kitapları bölgedeki okullara gönderiyor. Kampanya ile Şişli’deki her okulun kütüphanesinin yenilenmesi amaçlanıyor.

31.10.2011

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT