TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BAHÇE MARKETİ AÇILIYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İstanbul Ağaç A.Ş. tarafından Alibeyköy fidanlığında inşa edilen Türkiye’nin en büyük bahçe marketi törenle açılıyor.
20.04.2011 İBB

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nisan 20, 2011

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İstanbul Ağaç A.Ş. tarafından Alibeyköy fidanlığında inşa edilen Türkiye’nin en büyük bahçe marketi törenle açılıyor.

Bahçe Market’te doğaya, bahçeye, ağaç ve çiçeklere meraklı herkes, topraktan çim tohumuna ve dekoratif ürünlere kadar aradığı her şeyi bulabilecek. Türkiye’nin en büyük bahçe marketi, 1.180 m2 ‘si kapalı, 4.000 m2 ‘si ise dekoratif bitkilerin olduğu açık satış alanı ile 300.000 m2 boylu ağaçlar, bitkisel toprak vb. ürünlerin bulunduğu açık satış alanına sahip.

Bahçe Market’in bünyesinde ayrıca günde 500 m3 bitkisel toprak karışımı üretim kapasiteli 25 Bin m2’lik bir alanda toprak karışım tesisi de mevcut.

Bahçe Market, büyüklük ve barındırdığı ürün çeşitliliği açısından kendi alanında Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip. Burada her türlü dış mekan süs bitkisi, sebze fideleri, meyve fidanları ve diğer bahçeye yönelik her türlü ürün, kaliteli ve uygun fiyatla temin edilebilecek.

Bahçesini veya terasını düzenlemek ya da balkonunda saksılarla çiçek yetiştirmek isteyenler buraya geldiklerinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Bahçe Market’in bir başka avantajı da yaklaşık 300.000m2 alana sahip olan alanında ülkemizin en büyük fidanlığı ile iç içe olması.

İstanbul’un değişik noktalarında Ağaç A.Ş.’nin (Çamlıca, Feshane, Florya, Göztepe, Hıdiv, Zincirlikuyu, Karacaahmet ve Emirgan) 8 adet satış noktası var. Bu satış noktaları bu market ile senkronize çalışacak ve mevsimlik olarak ön plana çıkan güzel çiçekli ve dekoratif ürünleri bu satış noktalarında da bulmak mümkün olacak.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Bahçe Market, aynı sektördeki diğer kuruluşlara da örnek olacak. Böylece bu alanda gelecekte bir istihdam oluşmasına da katkı sağlamış olacak.

Tarih: 20 Nisan 2011
Saat: 14.00
Yer: Alibeyköy Fidanlığı, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Alibeyköy - Eyüp

20.04.2011 - İBBistanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT