UEFA Kongresi Sporun Başkenti İstanbul’da

36. UEFA Kongresi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
22.03.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mart 22, 2012

36. UEFA Kongresi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

2012 Avrupa Spor Başkenti İstanbul dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. 36. UEFA Kongresi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Kongreye UEFA’ya üye 53 ülke federasyonunun başkan ve yöneticileri katılacak.

34 yıl aradan sonra ilk kez İstanbul’da düzenlenen 36. UEFA Kongresi heyecanı 20-21 Mart’ta Conrad Hotel’de gerçekleştirilen UEFA yönetim kurulu toplantılarıyla başladı. UEFA Başkanı Michel Platini başkanlığında yapılan toplantıya UEFA 1.Asbaşkanı Şenes Erzik`in yanı sıra UEFA Yönetim Kurulu üyeleri ile konuk olarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören de katıldı. Toplantının başında bir konuşma yapan UEFA Başkanı Michel Platini, yönetim kurulu toplantılarının 4.5 yıl aradan sonra yeniden İstanbul`da yapılmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

İlk Kez Bir `Spor Başkenti`nde Düzenleniyor

İki gün süren yönetim kurulu toplantılarının tamamlanmasının ardından bugün gerçekleştirilecek 36. UEFA Kongresi’ne çevrildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ve lojistik destek sağladığı 36. UEFA Kongresi spor başkentleri içinde ilk kez İstanbul’da düzenlenme özelliğini taşıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Kongre Merkezi`nde yapılacak 36. Olağan UEFA Kongresi`nin gündeminde:

-UEFA Başkanı, UEFA Yönetim Kurulu ve UEFA Yönetimi`nin 2010-2011 dönemi faaliyet raporlarının sunulması,
-UEFA Komitelerinin 2010-2011 dönemi faaliyet raporlarının sunulması,
-2010-2011 döneminin mali açıdan ibrası ve 2012-2013 dönemi yıllık bütçesinin onaya sunulması,
-Avrupa Sosyal Diyalogu: ``Futbolcu Sözleşmesi İçin Minimum Gereksinimler`` konusundaki anlaşmanın onaya sunulması konuları ele alınacak.

22.03.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT