Vakko Esmod Moda Akademisi’nden Genç Yeteneklere Burs İmkanı

Vakko Esmod Moda Akademisi’nden Genç Yeteneklere Burs İmkanı

Sektörün geleceğine yön verecek yaratıcı ve başarılı moda tasarımcılarını hayata kazandırmayı hedefleyen Vakko Esmod Moda Akademisi, genç yeteneklere burs imkanı sunuyor.

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şubat 22, 2017

2017-2018 eğitim yılı için sunulan ve 3 yıllık eğitim sürecini kapsayan burs başvuruları ve portfolyo teslimleri 27 Nisan 2017 tarihine kadar alınacak.

Moda sektörünün geleceğine yön verecek yaratıcı ve başarılı moda tasarımcılarını hayata kazandırmak amacıyla Türkiye’nin en köklü moda markası Vakko ile dünyanın en etkin moda okulu ESMOD işbirliğinde kurulan Vakko Esmod Moda Akademisi, 2017-2018 eğitim yılı için genç yeteneklere yüzde 50 burs imkanı sunuyor. 27 Nisan 2017 tarihine kadar alınacak burs başvuruları, portfolyo sunumu ve çizim sınavı olmak üzere iki etaptan oluşuyor. Portfolyo sunumundan oluşan ilk etabı başarıyla tamamlayan adaylar, ikinci etaba katılmaya hak kazanacaklar.

Portfolyo sunumu; katılımcının moda tasarımında kariyer hedefleri, sevdiği sanatçı ve tasarımcıların çalışmalarından örnekleri içerecek ve başvuru sahibinin yaratıcı kimliğini ifade edecek şekilde hazırlanacak. Sadece moda tasarımı çizimlerinin değil, farklı malzemelerin kullanımı ile hazırlanacak tüm yaratıcı çalışmaların değerlendirileceği portfolyo sunumları İngilizce, Fransızca ve Türkçe yapılabilecek.

İlk etabı geçen öğrenciler, portfolyo teslimini takip eden 15 gün içinde çizim sınavına davet edilecek. Çizim sınavından oluşan ikinci etabın sonunda başarılı olan genç yeteneklere 3 yıllık diploma programı için yüzde 50 burs verilecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT