Vapur İskelelerinde Online Kitap İmkanı Sunulacak

Şehir Hatları AŞ, Türkiye`nin en büyük online kitap dağıtıcısı kitapyurdu.com iş birliğiyle 7 vapur iskelesine "kitapmatik" adı verilen kiosklar yerleştirerek, internet üzerinden kitap satın alma imkanı sundu.
15.12.2011 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Aralık 15, 2011

İstanbul vapur iskelelerinde Şehir Hatları AŞ, kitapyurdu.com iş birliğiyle `kitapmatik` adı verilen kiosklar yerleştirildi.

Şehir Hatları AŞ, Türkiye`nin en büyük online kitap dağıtıcısı kitapyurdu.com iş birliğiyle 7 vapur iskelesine "kitapmatik" adı verilen kiosklar yerleştirerek, internet üzerinden kitap satın alma imkanı sundu.

Beşiktaş-Kadıköy, Kadıköy-Eminönü, Kabataş-Adalar, Kadıköy-Beşiktaş, Eminönü-Üsküdar, Eminönü-Kadıköy ve Üsküdar-Eminönü iskelelerine yerleştirilecek kiosklar aracılığıyla internet üzerinden kitap satın almak mümkün olacak. Kitapmatikler, binlerce kitabın tanıtımını görsel bir içerikte sunacak. Ayrıca vapur seferlerine ait günlük tarife bilgileri ile vapur ve iskelelerde gerçekleştirilen kültürel faaliyetler, kampanya duyuruları, kitap kiosklarının bilgi ekranından yolcularla paylaşılacak.

Yeni çıkan ve en çok satan kitapların yanı sıra, müzik ve film CD ve DVD`lerinin de online olarak satışı gerçekleştirilecek. İskelelerin yolcu salonlarına konumlandırılan teknolojik özelliklerle donatılmış cihazlarla beğenilen kitap veya CD`lerin siparişlerinin online olarak girilmesiyle gerçekleştirilecek. Cihaz üzerinden alınan siparişler, onayın ardından adreslere gönderilecek.

Yaklaşık 5 bin yayınevi, 250 binden fazla kitaba internet üzerinden ulaşma imkanı sağlayan kitapyurdu.com`da 150 bine yakın yazarın biyografisine ve yayınlanmış kitaplarına ulaşılabiliyor. 80 bin kitapla Türkiye`nin en büyük e-kitap kütüphanesine sahip kitapyurdu, internet kitaplığındaki 11 yıllık deneyimini iskelelere taşıyacak.

Kitap okumanın yaygınlaşması için proje ile vapur yolcusunun iskeledeki bekledikleri zamanı değerlendirmeleri hem de kitapla buluşması amaçlanıyor.

15.12.2011 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT