Vikinglerle Vedalaşın

Dünyanın ilk ve tek buz müzesi olan Magic Ice, var olan Viking konseptini değiştiriyor. Değişim süresince hizmet vermeye devam edecek olan müzede ziyaretçiler indirimli giriş imkanı ile buz heykellerin yapımına şahit oluyor…
28.11.2011

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kasım 28, 2011

Dünyanın ilk ve tek buz müzesi olan Magic Ice, var olan Viking konseptini değiştiriyor. Değişim süresince hizmet vermeye devam edecek olan müzede ziyaretçiler indirimli giriş imkanı ile buz heykellerin yapımına şahit oluyor…

Önemli birer eğitim merkezi olan ve yaşayarak öğrenme deneyimi sunan müzeler, kültürel hayatın en önemli kaynaklarından birini oluşturuyor. Dünyada ilk kez buzu sanatla buluşturan Magic Ice Buz Müzesi; dev buz kütlelerinin nasıl sanat eserine dönüştüğüne tanıklık etmek isteyen ziyaretçilerini işin mutfağını görmeye davet ediyor.

Buzdan Heykellerin Nasıl Yapıldığını İzleyin
Yeni konsept için özel bir teknoloji ile İstanbul’da elde edilen tonlarca şeffaf buzun usta ellerde nasıl şekil aldığını görmek isteyenler için bu süreci yaşama deneyimi sunan Magic Ice Buz Müzesi, ziyaretçilerine buzdan heykellerin nasıl yapıldığını gösterebilmek adına, konseptinin değişmeye başlayacağı 26 Kasım’dan itibaren indirimli giriş imkanı sunuyor.

Görsel algı ve yeteneği harekete geçirmek aynı zamanda farklı düşünmeyi sağlamak için özellikle tasarımcı olmak isteyenlere kaçınılmaz bir fırsat olan bu indirim sayesinde, buzdan tasarlanan heykellere başka bir bakış açışı ile yaklaşılıyor.

Sanatseverler, 10 Aralık tarihine kadar devam edecek olan indirimli müze ziyaretinin yanı sıra müze konsepti ile örtüşen hediyelik eşya mağazasında da %50 indirim imkanına sahip oluyor.

Mimari anlatım yolu ile sanat ve tarihi ele alan Magic Ice Buz Müzesi yakın zamanda yenilenecek konsepti ile yine buzun büyüsünü gözler önüne sermeye hazırlanıyor.

Magic Ice Buz Müzesi’ne giriş fiyatları 20 TL yerine, indirimli olarak 9 TL’ye sunulmakta ve 26 Kasım – 10 Aralık 2011 tarihleri arasını kapsamaktadır.

28.11.2011

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT