Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’tan Sanal Ortamda Sanat ve Edebiyat

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’tan Sanal Ortamda Sanat ve Edebiyat

İstanbul Haberleri Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’tan Sanal Ortamda Sanat ve Edebiyat

Geçmiş tarihli etkinliklerinin bir kısmının video kayıtlarını paylaşıma açan Yapı Kredi Kültür Sanat’ın gelecek tarihli bazı etkinlikleri de online yapılacak.

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nisan 2, 2020

Koronavirüs salgını nedeniyle kapılarını bir süreliğine ziyarete kapatan Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, zenginleştirdiği 3D sanal sergi turları, online kitap satışı ve etkinlikler ile dijital platformlarda hizmet vermeye devam ediyor.

Geçmiş tarihli etkinliklerinin bir kısmının video kayıtlarını paylaşıma açan Yapı Kredi Kültür Sanat’ın gelecek tarihli bazı etkinlikleri de online yapılacak.

‘Kitap Hayattır’ sloganıyla yazarlarının kitap önerilerini okurlarıyla buluşturan Yapı Kredi Yayınları ise ayrıca sosyal medya hesaplarında kitaplarından sayfaları tadımlık olarak paylaşıyor.

Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınıyla ilgili alınan tedbirler kapsamında geçici bir süreyle kitabevlerini ve “Bir Zamanlar Toroslarda: Sagalassos” sergisini ziyarete kapatan Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, zenginleştirdiği dijital uygulamaları ile sanatseverlere hizmet vermeye devam ediyor.

Online hizmetler kapsamında Bir Zamanlar Toroslarda: Sagalassos sergisinin 360 derece sanal turunu erişime açan Yapı Kredi Kültür Sanat’ın geçmiş tarihli sergileri ise yine web sitesinde 360 derece sanal tur ile gezilebiliyor.

Yapı Kredi Yayınları, ‘Kitap Hayattır’ sloganıyla sosyal medya hesaplarında kitaplarından sayfaları ve yazarlarının kitap önerilerini okurlarıyla buluştururken, Yapı Kredi Kültür Sanat ise geçmiş tarihli etkinliklerinin bir kısmının video kayıtlarını paylaşıma açtı.

Şu ana kadar Sazlı Cazlı Sohbet 80’li Yıllarda Türkiye, Sanat Dünyamız Söyleşileri 2 - Radikal Bir Varoluş: Performans Sanatı ve Düşünceler/İşlergibi Loca’da yapılan etkinliklerini sanatseverlerle buluşturan Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, yazar söyleşilerinden, konferanslara, performanslardan konserlere kadar birçok etkinliği de online erişime açmaya hazırlanıyor.

Yapı Kredi Kültür Sanat Sosyal Medya Hesapları:
https://www.youtube.com/YapiKrediKulturSanatYayincilik
https://www.facebook.com/YapiKrediKulturSanat
https://twitter.com/YapiKrediKultur
https://www.instagram.com/yapikredikultursanat

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT