59. Uçuş Noktamız Doğu Anadolu'nun Turizm Cenneti Erzincan

İstanbul Ulaşım Uçak 59. Uçuş Noktamız Doğu Anadolu'nun Turizm Cenneti Erzincan

Tarihler: 04 Ekim 2012 Perşembe ~ 04 Aralık 2012 Salı

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Eki 4, 2012 ~ Ara 4, 2012

Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. En yeni uçuş noktamız olan Erzincan’a uçuşlarımız 39.99TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleşecek.

Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağımızı genişletmeye her geçen gün hız kesmeden devam ederek yeni uçuş noktamız Erzincan için biletlerimizi 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduk.

Erzincan İstanbul arasında ilk uçuşumuz 5 Kasım 2012 tarihinde gerçekleşecek.
Erzincan’a her hafta Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri karşılıklı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşecek uçuşların saatleri, İstanbul’dan saat 08.20 ve Erzincan’dan saat 10.25.

Misafirlerimiz, 59. Uçuş noktamız olan Erzincan’dan, Türkiye’de Ankara, Antalya, Adana ve İzmir’e; yurtdışında ise Almaata, Beyrut, Bükreş, Dubai,

Kıbrıs, Londra, Lviv, Omsk, Paris, Telaviv, Tiflis ve Üsküp‘e bağlantılı olarak uçabilecek.

Doğu Anadolu’nun incisi Erzincan
Erzincan kültürel zenginliğinin yanı sıra doğal güzellikleri, coğrafyası, mutfağı ve alışveriş olanakları ile seyahat severler için tercih edilen bir destinasyon oluyor.

Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden biri olan Erzincan, tarih boyunca farklı kültürlerin egemenliği altında kalmış olması ve İpek Yolu üzerinde bulunması sonucunda farklı esintileri yelpazesinde bulunduruyor.
Sunduğu dört mevsime uygun farklı aktiviteleri ve doğal güzellikleri ile ziyaret edenleri etkileyen Erzincan, misafirlerimiz için farklı bir tatil ve seyahat seçeneği. Adrenalin sevenler için rafting yapma imkanı, yürüyüş ve dağ bisikletini tercih edenler için ise bol oksijen ve temiz hava sunan Erzincan, doğa ile iç içe vakit geçirmek için kaçırılmaz bir alternatif oluyor.
Şehir, çağlayanlar, göller ve kaplıcalar gibi bir çok doğa harikasını içerisinde barındırıyor.Bu farklı seyahat seçeneği için 5 Kasım’dan itibaren başlayan uçuşlarımızı kaçırmayın.

why do wife cheat on husband I cheated on my husband go
online open read here

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT