Anadolujet Çorlu-Ankara Karşılıklı Uçuşlarını Günde İki Sefer Düzenleyecek

İstanbul Ulaşım Uçak Anadolujet Çorlu-Ankara Karşılıklı Uçuşlarını Günde İki Sefer Düzenleyecek

Tarihler: 02 Ekim 2013 Çarşamba ~ 28 Şubat 2014 Cuma

Firma: Anadolujet

Telefon: 444 25 38

Web: http://www.anadolujet.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Eki 2, 2013 ~ Şub 28, 2014

Halkın havayolu AnadoluJet, Marmara Bölgesi’nin yükselen değeri Çorlu’ya olan seferlerini arttırdı. 1 Ekim tarihinde Çorlu’da düzenlenen “Çorlu DHMİ Havalimanı’nın İşlevselliğinin Artırılması” konulu toplantıya katılan AnadoluJet yöneticileri, 08:45 ve 19:50 Ankara ve 10:25 ve 21:30 Çorlu kalkışlı karşılıklı günde iki sefer olarak yapılacak yeni uçuşları müjdelediler.

Bu sene beşinci yılını kutlayan AnadoluJet, Çorlu seferlerini günde tek frekanstan iki frekansa çıkardı. 1 Ekim tarihi itibariyle karşılıklı sefer sayısını arttıran AnadoluJet, Çorlu’yu önce Ankara’ya ardından da aktarmalı seferleri ile Anadolu’ya daha fazla bağlayacak. Uçuşlar 08:45 ve 19:50 Ankara ve 10:25 ve 21:30 Çorlu kalkışlı günde ikişer sefer karşılıklı yapılacak.

Uçmak artık daha kolay

Havadaki konforunu ek hizmetleri ile karada da devam ettiren AnadoluJet, Ankara ve Bodrum’da otopark hizmetiyle park sorununa çözüm oluyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasına uçacak yolcular, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda ve Bodrum Havalimanı’nda bulunan AnadoluJet’in güvenli otoparkına araçlarını bırakarak, seyahatlerini rahatça gerçekleştirebiliyor.

Uygun fiyatlı Havalimanı Ulaşım Hizmeti ile AnadoluJet; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman ve Adana’da havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolcularını evlerinin kapısından alarak uçuş saatine yetiştiriyor. Dileyen yolcularına da uygun fiyatlarla araç kiralama imkânı sunuyor.

1 Ekim itibariyle günde çift tarife olarak düzenlenecek Ankara – Çorlu karşılıklı seferleri, yine ekonomik fiyatlarla gerçekleştirilecek. AnadoluJet ve Çorlu uçuşları hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com adresini ziyaret edebilir ve/veya 444 25 38 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

unfaithful husband cheater how to cheat
treatment chlamydia free std testing miami free hiv and std testing
why wife cheated my wife cheated on me with my father i cheated on husband
android spy camera spy on calls phone spy app free

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT