Anadolujet’in Şırnak Uçuşları Başlıyor

İstanbul Ulaşım Uçak Anadolujet’in Şırnak Uçuşları Başlıyor

Tarihler: 27 Eylül 2013 Cuma ~ 28 Şubat 2014 Cuma

Firma: Anadolujet

Telefon: 444 25 38

Paylaş:

istanbul.net.tr Eyl 27, 2013 ~ Şub 28, 2014

Yolcularına konforlu ve ekonomik seyahatin kapılarını açan AnadoluJet, Şırnak seferlerine başlıyor. 10 Ekim tarihinden itibaren düzenlenecek uçuşlar haftada üç frekans olarak gerçekleştirilecek…

Halkın havayolu AnadoluJet, uzağı yakın etmeye devam ediyor. AnadoluJet; Güneydoğu Anadolu’nun madencilik, tarım ve hayvancılık ile öne çıkan, tarihin en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan, Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesi ’ne adını yazdırmış kentimiz Şırnak’a uçmaya hazırlanıyor.

10 Ekim 2013 tarihinden itibaren Ankara – Şırnak arasında Salı, Perşembe, Pazar olmak üzere haftada üç gün karşılıklı olarak düzenlenecek seferler, Ankara’dan saat 11:00 ve Şırnak’tan 13:10 hareketle icra edilecek.

Ankara Esenboğa Havalimanı ile Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı arasında direkt yapılacak uçuşlar ile AnadoluJet, Şırnak’ı Ankara üzerinden tüm Türkiye’ye ve dünyaya bağlayacak.

Direkt uçuşlarının yanı sıra aktarmalı uçuşlarında da kısa süreli beklemelerle hızlı seyahat imkânı sunan AnadoluJet, konforlu ve ekonomik seyahatler konusundaki iddiasını, aktarmalı uçuşlarında da devam ettiriyor.

Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com adresi ziyaret edilebilir veya 444 25 38 çağrı merkezi aranabilir.

aids/hiv treatment hiv aids symptoms pictures how hiv is transmitted

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT