Anadolujet’in Yüzde 50 İndirimiyle Uçmayan Çocuk, Genç, Yaşlı Kimse Kalmayacak!

İstanbul Ulaşım Uçak Anadolujet’in Yüzde 50 İndirimiyle Uçmayan Çocuk, Genç, Yaşlı Kimse Kalmayacak!

Tarihler: 10 Şubat 2014 Pazartesi ~ 15 Nisan 2014 Salı

Firma: Anadolujet

Telefon: 444 2 538

Web: http://www.anadolujet.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Şub 10, 2014 ~ Nis 15, 2014

Ekonomik ve konforlu seyahatin kapılarını açan AnadoluJet, yüzde 50 indirimli “İkinci Bahar” ve “Çocuk - Gençlik” kampanyası düzenliyor. 20 Şubat - 15 Nisan tarihleri arasındaki Kıbrıs dâhil tüm AnadoluJet uçuşlarında geçerli olacak kampanyalı bilet satışlarına 10 Şubat tarihinde başlanacak…

Halkın havayolu AnadoluJet, yediden yetmişe herkesi en uygun fiyatlarla uçurmaya devam ediyor. Hem yaşadığı dünyayı fazlası ile merak eden minikleri ve gençleri; hem de onlarla birlikte ikinci baharını yaşayan 65 yaş üstü yetişkinleri unutmayan AnadoluJet, yepyeni bir kampanya başlatıyor.

AnadoluJet’in farklı yaş gruplarına hitap eden yüzde 50 indirimli “İkinci Bahar” ve “Çocuk -Gençlik” kampanyası; 2 - 12 yaş arası çocukları, 13 - 24 yaş arası gençleri ve 65 yaş üzeri yetişkinleri kapsıyor.

20 Şubat - 15 Nisan tarihleri arasındaki Kıbrıs dâhil tüm AnadoluJet uçuşlarında geçerli olacak kampanyalı uçak biletleri; 10 Şubat tarihinde satışa çıkacak ve 15 Nisan’a kadar devam edecek.

AnadoluJet, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabiliyor.

link read here how many women cheat on husbands
how to get your boyfriend to cheat on you i told my boyfriend i cheated on him i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT