Anadolujet’ten Kayseri’ye Özel Havalimanı Transfer Hizmeti Başladı

İstanbul Ulaşım Uçak Anadolujet’ten Kayseri’ye Özel Havalimanı Transfer Hizmeti Başladı

Tarihler: 04 Ekim 2013 Cuma ~ 28 Şubat 2014 Cuma

Firma: Anadolujet

Telefon: 444 25 38

Web: http://www.anadolujet.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Eki 4, 2013 ~ Şub 28, 2014

AnadoluJet, yolcularının havaalanına konforlu ulaşımını sağlayan transfer hizmetine Ekim ayı itibariyle Kayseri’de de başladı. Secure Drive ile yapılan anlaşma kapsamında sunulan hizmet ile Kayseri havalimanına tek yön gidiş şehir içinden sadece 5 TL. Avantajlı uygulamadan faydalanmak için AnadoluJet acenteleri üzerinden rezervasyon yaptırılması yeterli…

Yolcularına ekonomik ve konforlu uçuşun kapılarını açan AnadoluJet, Secure Drive işbirliğinde ekonomik fiyatlarla yolcuları kapısının önünden alarak havalimanına transferini sağlıyor. AnadoluJet şimdi de bu hizmeti Kayserililerle buluşturuyor.

Bugüne kadar Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman’da geçerli olan havaalanı transfer hizmeti, havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolcularına konfor sağlıyor. Secure Drive işbirliğinde sunulan AnadoluJet transfer hizmeti; araçta internet kullanımı, çocuk koltuğu gibi özel donanımlar ve eğitimli şoförler ile uçağa binmeden önce başlıyor, indikten sonra da devam ettiriyor.

Ekim ayı itibariyle Kayseri’de başlayan havalimanı – şehir içi ulaşımı hizmetinin bedeli tek yön 5 TL olarak belirlendi. Uygulamadan faydalanmak için Kayseri’de bulunan AnadoluJet acenteleri ile irtibata geçilmesi gerekiyor.

AnadoluJet ve ek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com.tr adresini ziyaret edebilir ve/veya 444 25 38 çağrı merkezi aranabilir; AnadoluJet acenteleri ile iletişime geçilebilir.

unfaithful husband why do men cheat how to cheat

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT