Atlasjet’ten 70 TL Harcamaya, 20 TL İade

İstanbul Ulaşım Uçak Atlasjet’ten 70 TL Harcamaya, 20 TL İade

Tarihler: 20 Haziran 2014 Cuma ~ 17 Temmuz 2014 Perşembe

Firma: Atlasjet

Paylaş:

istanbul.net.tr Haz 20, 2014 ~ Tem 17, 2014

Atlasjet’ten BKM Express ödeme seçeneğiyle 70 TL ve üzeri değerinde bilet alanlar, harcamalarının 20 TL'sini iade alıyor. Sınırlı bir süre boyunca geçerli olan kampanyadan yararlanmak için yolcuların tek yapması gereken BKM Express'e üye olmak ve biletlerini Atlasjet’in internet sitesinden ya da mobil site ve uygulamalarından BKM Express ödeme türü kullanarak satın almak.

Yolcusunu en çok seven havayolu Atlasjet, BKM Express iş birliği ile yolcularına yeni bir kampanya sunuyor. 17 Temmuz 2014 tarihine kadar, Atlasjet’in internet sitesi www.atlasjet.com ’dan, mobil sitesinden veya iOS ve Android uygulamaları üzerinden BKM Express’e dahil olan 15 bankanın bireysel veya ticari kredi kartlarıyla tek harcamada 70 TL ve üzeri bilet alan yolcular 20 TL iade alıyor.

Atlasjet’in hem yurt içi hem yurt dışı uçak biletlerinde geçerli olan kampanya kapsamında bilet alan yolcular, seyahatleri boyunca EkonomiPlus’ta sunulan 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramlar, ücretsiz koltuk seçimi, 20 kg bagaj taşıma hakkı, pek çok şehirde havalimanına ücretsiz otobüs servisi gibi hizmetlerden yararlanmaya devam ediyor.

Kontentanj sınırı olan kampanyadan yararlanmak için yolcuların BKM Express’e üye olması gerekiyor. Her kişi için bir kere ve ilk bilet alımlarında geçerli olan kampanyanın iadeleri 1 Ağustos 2014 tarihinde banka tarafından yapılıyor.

www.atlasjet.com

read online my girl friend cheated on me
why do wife cheat on husband how do i know if my wife has cheated go
spy phone login free spy phone apps cell spy software free
why abortion san antonio abortion clinics emergency contraceptive pill
aids/hiv treatment how can aids be treated how hiv is transmitted

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT