Bir Bebek Uçar Bir Fidan Doğar

İstanbul Ulaşım Uçak Bir Bebek Uçar Bir Fidan Doğar

Tarihler: 25 Mayıs 2012 Cuma ~ 25 Temmuz 2012 Çarşamba

Firma: Türk Hava Yolları

Telefon: 444 08 49

Web: http://www.turkishairlines.com/tr-TR/

Paylaş:

istanbul.net.tr May 25, 2012 ~ Tem 25, 2012

Türk Hava Yolları ile uçan 0-2 yaş arası her çocuğun, Türk Hava Yolları ormanında bir fidanı olacak...

Türk Hava Yolları sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyerek, yarının nesillerine teslim etmek üzere emanet aldığımız dünyamızı, onlara en ‘yaşanır’ şekilde teslim etme amacıyla hatıra ormanları oluşturuyor.

Türk Hava Yolları ve Orman Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Türk Hava Yolları ile uçan 0-2 yaş arası her yolcumuz için bir fidan dikilecek. Ağaçlandırma seferberliği kapsamında, Orman Genel Müdürlüğü ile Ortaklığımız koordinasyonunda yürütülen proje ile yurdumuzdaki çeşitli orman bölgelerine yıl boyunca Türk Hava Yolları’nın minik yolcuları adına bir milyon fidan dikilerek Türkiye’nin farklı şehirlerinde hatıra ormanları oluşturulacak.

Orman Genel Müdürü, Mustafa Kurtulmuşlu, gelecek yıllarda, koruma altına aldığımız doğamızdan yararlanacak olan çocukların da yer aldığı bu program sayesinde değerli ormanlarımızın korunması yönünde aldığı bu önemli rol için Türk Hava Yolları’na teşekkür etti.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü, Doç Dr. Temel Kotil; “İnanıyoruz ki bu iş birliği özellikle halkımızın fidan dikme bilincini ve katılımını arttıracaktır.”

Türk Hava Yolları’nın değerli yolcuları Orman Genel Müdürlüğü’nün Ağaçlandırma seferberliğine Bir Fidanla Sen de Katıl sloganı altında başlatılan kampanya doğrultusunda 1923’e THY yazıp SMS atarak 5 TL karşılığı 1 fidan dikimine katkıda bulunabilecekler.

abortion rules abortion cons ways to end pregnancy
women wanting to cheat read i cheated on my

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT