Çocuklara Özel 23 Nisan Kampanyası

İstanbul Ulaşım Uçak Çocuklara Özel 23 Nisan Kampanyası

Tarihler: 07 Nisan 2014 Pazartesi ~ 30 Nisan 2014 Çarşamba

Firma: Anadolujet

Paylaş:

istanbul.net.tr Nis 7, 2014 ~ Nis 30, 2014

Çocukların kültürel ve sosyal gelişimi için pek çok önemli projeye imza atan AnadoluJet şimdi de 2 – 12 yaş arası tüm çocukları Nisan ayı boyunca Kıbrıs dâhil tüm Türkiye’ye yüzde 50 indirim ile uçuruyor. Çocuklar AnadoluJet ile Türkiye’nin farklı illerini daha yakından tanıma şansı yakalıyor.

Halkın hava yolu AnadoluJet, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kutlandığı Nisan ayı boyunca yüzde 50 indirimle uçuruyor.

2 – 12 yaş arası çocukların yararlanabildiği kampanya kapsamında AnadoluJet, KKTC ve tüm iç hat uçuşlarında çocuklarımıza yüzde 50 indirimle seyahat etme fırsatı sunuyor. Nisan ayı boyunca acenteler, satış ofisleri, çağrı merkezi ve internet sitesi olmak üzere tüm kanallardan satın alınacak biletlerde geçerli olan kampanya, diğer havayolu firmaları ile yapılan ortak uçuşlarda kullanılamıyor.

Şimdiye kadar başta AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu olmak üzere çocuklarımızın kültürel ve sosyal gelişimini destekleyen saysız projeye imza atan AnadoluJet, bundan sonra da çocuklara yönelik özel kampanya ve sürprizlerle onların yanında olmaya devam edecek.

AnadoluJet’in projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

treatment chlamydia men and chlamydia free hiv and std testing
how to get your boyfriend to cheat on you i told my boyfriend i cheated on him i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT