Emirates, Colombo Seferlerini Artırıyor

İstanbul Ulaşım Uçak Emirates, Colombo Seferlerini Artırıyor

Tarihler: 29 Mayıs 2013 Çarşamba ~ 31 Temmuz 2013 Çarşamba

Firma: Emirates

Telefon: 0212 315 45 45

Web: http://www.emirates.com

Paylaş:

istanbul.net.tr May 29, 2013 ~ Tem 31, 2013

Emirates Havayolu şirketi, Sri Lanka uçuşlarına yönelik artan talep nedeniyle ilave kapasite sunuyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, 30 Haziran’dan itibaren Colombo seferlerini haftada 3 ek seferle artırıyor. Dubai- Colombo seferleri Pazartesi, Perşembe ve Pazar günleri yapılacak ek seferlerle haftada 26 sefere çıkacak.

Colombo seferlerinin artışının destinasyona olan güvenlerinin devam ettiğinin en önemli göstergesi olduğunu ifade eden Emirates Sri Lanka ve Maldivler’den Sorumlu Bölge Yöneticisi Chandana de Silva, sundukları ekstra kapasitenin bölgedeki ticaret ve turizmi canlandıracağını ifade etti. Emirates’in Colombo’ya İstanbul çıkışlı uçuşları, vergiler ve yakıt harçları dahil olmak üzere Ekonomi sınıfında 908 Avro, Business sınıfında 2130 Avro’dan sunuluyor.

Söz konusu yeni uçuşlar Boeing 777-300ER uçaklar ile gerçekleştirilecek. Yeni uçuşlar ile 126 business, 1158 ekonomi sınıfı ek koltuk ve 23 ton ilave kargo kapasitesi arz edilecek. Emirates 1986 yılından bu yana Colombo’ya uçuyor. Sri Lanka’nın başkenti Colombo’ya yapılan bu uçuşlar günde 3 servis ve tek aktarma ile Maldivler’e; günlük uçuşlarla Singapur’a bağlanıyor.

Tüm uçuşlarda Emirates’in 1400’ün üzerinde isteğe bağlı eğlence kanalıyla gökyüzünün en geniş program seçkisine sahip olan ödüllü uçak içi eğlence sistemi ‘ice’ da bulunuyor. Emirates ekonomi sınıfında 30 kg, business’ta 40 kg ve first class’ta 50 kg check-in bagaj hakkı ile sektörün en cömert bagaj olanağını sunuyor. Colombo uçuşlarında Skywards uçuş mili kullanmak ve kazanmak da mümkün.

Ayrıca, Colombo uçuşlarında First Class veya Business Class’ta seyahat eden yolcular, Emirates’in özel şoförlü ücretsiz havalimanı transferlerinin yanı sıra Dubai dahil tüm ağındaki Emirates dinlenme salonlarına erişim gibi imkanlardan da faydalanabiliyor.

unfaithful husband cheater how to cheat
android spy camera top spy app phone spy app free

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT