Emirates Havayolu’nun Lounge’u Atatürk Havalimanı’nda açıldı

İstanbul Ulaşım Uçak Emirates Havayolu’nun Lounge’u Atatürk Havalimanı’nda açıldı

Tarihler: 28 Mayıs 2012 Pazartesi ~ 28 Temmuz 2012 Cumartesi

Firma: Emirates Havayolu

Telefon: 0212 315 45 45

Web: http://www.emirates.com.tr

Paylaş:

istanbul.net.tr May 28, 2012 ~ Tem 28, 2012

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates Havayolu’nun First Class ve Business Class yolcuları ile Skywards Gold üyesi yolcularına hizmet verecek özel yolcu salonu, bugün İstanbul Atatürk Havalimanı’nda açıldı.

Emirates Lounge, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki transit alanında 520 metrekare kapalı alanda günde 100 misafir ağırlama kapasitesiyle hizmete girdi. Bugün düzenlenen törenle resmi açılışı yapılan ve Emirates’in uluslararası standartlarını yansıtan Lounge’un misafirlerine, Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerinden oluşan zengin açık büfenin yanı sıra diğer birçok Emirates Lounge’da olduğu gibi lounge şefinin kişiye özel hazırladığı eşsiz yemekler de sunuluyor. Lounge’da tam donanımlı Business Center, wi-fi bağlantı, TV izleme ve okuma alanları, duşlar, ibadet odası, Emirates rezervasyon ve bilet satış masası gibi hizmetler de yer alıyor.

Emirates Havayolu’nun Havalimanı Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mohammed H. Mattar, açılış töreninde yaptığı konuşmada, “1.5 milyon avro yatırımla hayata geçirdiğimiz Emirates Lounge ile müşterilerimize sürekli olarak yüksek standartlar sunma sözümüzü bir kez daha yerine getiriyoruz. Yolcu salonları, sorunsuz ve huzurlu bir yolculuk deneyiminin en temel unsurlarından biridir ve Emirates’i farklılaştıran da bu tür yatırımlardır. İstanbul’da Emirates’in lounge ağına 30’uncu halkayı eklemenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Emirates Türkiye, Romanya ve Bulgaristan Genel Müdürü Bahar Ahmet Birinci ise, Emirates’in bir numaralı önceliğinin misafirlerin konforu ve memnuniyeti olduğunu belirterek, “Bu memnuniyeti yalnızca uçuş süresince sağlamayı yeterli görmüyoruz. Yolculuğun havalimanında başladığının bilincinde olarak misafirlerimizin alanda geçirdikleri süreyi en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak istiyoruz” dedi. Lounge’un, Emirates’in uluslararası standartlarına bağlı kalınarak dizayn edildiğinin altını çizen Birinci, Emirates Lounge’un bu yönüyle diğer özel yolcu salonlarından ayrıldığını belirtti.

aids/hiv treatment how can aids be treated how hiv is transmitted
why men have affairs why women cheat on husbands the unfaithful husband
how to get your boyfriend to cheat on you vancouverpaddlewheeler.com i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT