Etihad Havayolları ile Çin'i Keşfedin

İstanbul Ulaşım Uçak Etihad Havayolları ile Çin'i Keşfedin

Tarihler: 15 Şubat 2012 Çarşamba ~ 30 Nisan 2012 Pazartesi

Firma: Etihad Havayolları

Web: http://www.etihad.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Şub 15, 2012 ~ Nis 30, 2012

Etihad Havayolları, 1 Mart 2012 tarihinden itibaren haftanın beş günü Şangay’a uçuruyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, Chengdu ve 1 Mart 2012 tarihi itibariyle başlayacak olan Şangay uçuşlarıyla konuklarını Çin’i keşfetmeye çağırıyor. Tüm vergiler dahil servis ücreti hariç 570 Avro’dan başlayan fiyatlarla Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada beş gün düzenlenecek olan seferler İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak gerçekleştirilecek. Etihad Havayolları’nın ödüllü uçuş programı Etihad Guest üyeleri ise Mart ayı boyunca gerçekleştirecekleri Şangay uçuşlarından iki kat uçuş mili kazanacak.

Chengdu ve Şangay’la Çin’i daha yakından keşfedin…

Eşsiz doğal güzellikler ve tarihi tapınaklar ile bezenmiş olan Chengdu; gözalıcı canlılığı, muhteşem sesleri ve The Bund and Yuyuan Bahçeleri ile görülmeğe değer Şangay, Çin’i keşfetmeye çağırıyor.

Etihad Havayolları ise uçuş esnasında Çin mutfağı seçenekleri sunarken, konuklarını Çin kültürü ile tanıştırmaya gökyüzünde başlıyor.

Etihad Havayolları Hakkında

Etihad Havayolları, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dabi merkezli ulusal bir havayolu şirketidir. 2003 yılında kurulan Etihad Havayolları; Orta Doğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Asya’daki 82 şehre, toplam 64 Airbus ve Boeing uçaktan oluşan filosuyla uçuş gerçekleştiriyor. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.com adresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.

online open read here
abortion rules clinic abortion ways to end pregnancy
android spy camera top spy app phone spy app free

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT