Etıhad Havayolları Yedinci Kez “Ortadoğu’nun Lider Havayolu” Seçildi

İstanbul Ulaşım Uçak Etıhad Havayolları Yedinci Kez “Ortadoğu’nun Lider Havayolu” Seçildi

Tarihler: 08 Mayıs 2013 Çarşamba ~ 31 Aralık 2013 Salı

Firma: Etihad Havayolları

Paylaş:

istanbul.net.tr May 8, 2013 ~ Ara 31, 2013

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, Dubai’de gerçekleştirilen Dünya Seyahat Ödülleri’nin Ortadoğu töreninde yedinci yıl üst üste “Lider Havayolu” ödülünü alarak toplam dört dalda ödüle layık görüldü.

Abu Dabi merkezli Etihad Havayolları, ödül töreninde, Ortadoğu’nun Lider Havayolu ödülünün yanı sıra, En İyi First Class ve En İyi Kabin Ekibi ödüllerini de alarak geceye damgasını vurdu.

Etihad Havayolları CEO’su James Hogan konuyla ilgili olarak “Ortadoğu’nun Lider Havayolu ödülünü almak büyük bir onur. Ayrıca yedi yıldır üstüste “En İyi First Class”, dört yıldır üstüste de “En İyi Kabin Ekibi” ödülüne layık görülmekten dolayı da çok mutluyuz. Bu sene işbirliklerimiz ve yaptığımız öz sermaye yatırımlarımız sayesinde toplamda 248 destinasyona ulaşım sağladık. Ortadoğu pazarı Etihad Havayolları için çok önemli, bu nedenle bölgedeki konuklarımız ve meslektaşlarımız tarafından bu anlamda kabul görmekten dolayı oldukça memnunuz. Kabin ekibimizin eğitimine ve ürün geliştirmeye yaptığımız yatırımın müşteri memnuniyetiyle birlikte bize böyle bir geri dönüş sağladığını görmek çok güzel,” şeklinde konuştu.

Etihad Havayolları’nın 2012 yılında uçuş sırasında internet hizmeti sunmaya başladığını belirten Hogan, “Aralık ayında uçuş içi internet ve mobil bağlantı servisi “Etihad Wi-Fly”ı hizmete sunduk. Bu hizmet, 2014 yılının sonu itibariyle tüm filomuzda kullanılabiliyor olacak,” dedi.

Etihad Havayolları, 5 Mayıs’ta düzenlenen Business Traveller Ortadoğu Ödülleri’nde ise “En İyi First Class” ve “En İyi Uçuş Ödül Programı” ödüllerine layık görüldü.

Wall Street Journal gazetesi tarafından “Seyahat endüstrisinin Oscarları” olarak tanımlanan Dünya Seyahat Ödülleri, 160 ülkeden seyahat acentaları ve yolcuların oylarıyla belirleniyor.

read wife who cheated my girl friend cheated on me
aids/hiv treatment how can aids be treated how hiv is transmitted

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT