Flypgs.com’un Arkasında Neler Oluyor?

İstanbul Ulaşım Uçak Flypgs.com’un Arkasında Neler Oluyor?

Tarihler: 28 Mayıs 2012 Pazartesi ~ 28 Temmuz 2012 Cumartesi

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr May 28, 2012 ~ Tem 28, 2012

Pegasus Hava Yolları ile uçmanın en kolay ve avantajlı yolu www.flypgs.com , daha iyi hizmet verebilmek için büyük bir ekip ile iş başında...

Pegasus Hava Yolları’nın internet sitesi www.flypgs.com bu aralar hummalı bir çalışmaya sahne oluyor.

Pegasus misafirlerine 7/24, kolay ve güvenli alışveriş imkanı sağlayan www.flypgs.com’un fırsatlarla dolu dünyası; ilgi çekici, eğlenceli bir interaktif mikro site olan http://neleroluyor.flypgs.com ile internet kullanıcıları ile buluşuyor.

www.flypgs.com’dan alışveriş tecrübesini, basit ve zevkli bir şekilde anlatan kampanya kapsamında, http://neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde ziyaretçileri birbirinden farklı ve eğlenceli karakterler bekliyor.

Mikro sitedeki keyifli deneyimin sonunda çekilişe katılma şansı kazanan ziyaretçiler, neleroluyor.flypgs.com’un önde gelen karakterlerinden biri olan “Fırsat Fehmi”nin üzerine tıklayarak çekiliş hakkı topluyor. Yapılacak çekilişin sonunda 500 adet yurt içi/yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti, 50 adet iPhone 4S ve 5 adet iPad 2 site ziyaretçileri bekliyor. Mikro siteyi ziyaret eden ve en sondaki basit formu dolduran herkes aynı zamanda flypgs.com’dan alacağı uçak biletleri için %10 indirim de kazanıyor.

neleroluyor.flypgs.com’da Ziyaretçileri Kimler Bekliyor?
neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde uçak biletine, en avantajlı fiyatlarla, kolay ve hızlı ulaşımı sağlamak ve kendilerine süreç boyunca eşlik etmek için ziyaretçilerin karşısına eğlenceli birçok karakter çıkıyor.

neleroluyor.flypgs.com’u ziyaret edenleri öncelikle Merve karakteri karşılıyor. Merve, Pegasus misafirlerine 7/24 daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışıyor.

www.flypgs.com ‘daki 9 dil seçimini temsilen, her biri ayrı ülkeyi canlandıran dillere destan 9 ayrı güzel, site ziyaretçilerine eşlik etmek için devreye giriyor.

“Nereden Nereye” seçiminde sitenin ilginç karakteri Gezgin çıkıyor ziyaretçilerin karşısına ve destinasyon seçimini daha da eğlenceli hale getiriyor.

Birbirinden değerli ama bir o kadar huysuz iki tarihçinin, ziyaretçilere tarih seçiminde eşlik ettiği sitenin güvenliğinden sorumlu karakterler ise güvenlik görevlileri Sabri, Süleyman, Latif, nam-ı diğer “SSL”!

neleroluyor.flypgs.com dünyasının en gözde karakteri ise hiç kuşkusuz Fırsat Fehmi!!! Ziyaretçilerin sitede her an karşılarına çıkabilecek olan sürpriz kişilik Fırsat Fehmi, adından da anlaşılacağı üzere Fırsatların Efendisi. Fırsat Fehmi, üzerine tıklandıkça, ziyaretçilere bedava uçak biletleri, i-Pad’ler ve i-Phone’lar kazandırmak için çekiliş hakkı dağıtıyor.

www.flypgs.com’un fırsatlarla dolu, sürprizli dünyasında neler olduğunu öğrenmek isteyenleri detaylar; htttp://neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde bekliyor!!!

Pegasus Hava Yolları ile ilgili gelişmeleri dijital medyada;

www.flypgs.com
http://www.facebook.com/PegasusHavayollari?ref=ts
http://twitter.com/#!/ucurbenipegasus

my husband almost cheated on me why do husbands have affairs men who have affairs
abortion rules clinic abortion ways to end pregnancy
aids/hiv treatment how do you get hiv aids how hiv is transmitted
how to get your boyfriend to cheat on you i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT