Gençler Efes Pilsen One Love Festival’e Pegasus ile Uçuyor!!!

İstanbul Ulaşım Uçak Gençler Efes Pilsen One Love Festival’e Pegasus ile Uçuyor!!!

Tarihler: 31 Mayıs 2012 Perşembe ~ 15 Temmuz 2012 Pazar

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr May 31, 2012 ~ Tem 15, 2012

Pegasus Hava Yolları’nın, yaz aylarının ses getiren açık hava müzik etkinliği Efes Pilsen One Love Festival’e İstanbul dışından gelecek katılımcılar için hazırladığı “Kamp ve Pegasus Uçak Bileti Paket”i www.biletix.com internet sitesinde satışta.

Spora, sanata ve gençlere verdiği desteğe bu sene de devam ede Türkiye’nin genç ve dinamik havayolu Pegasus, Efes Pilsen tarafından 14-15 Temmuz tarihlerinde santralistanbul’da düzenlenecek olan Efes Pilsen One Love Festival’e katılıp müzik ve eğlence dolu bir haftasonu geçirmek isteyen İstanbul dışından gelecek müzikseverlere “Kamp ve Pegasus Uçak Bileti Paket”ini sunuyor.

Pegasus Hava Yolları’nın Efes Pilsen One Love Festival Kamp ve Pegasus Uçak Bileti Paketi 145 TL’den başlıyor!!

Pegasus tarafından Efes Pilsen One Love Festival’e özel hazırlanan paket kapsamında, kombine festival bileti ve Adana, Ankara ve İzmir illeri için Pegasus gidiş dönüş uçak biletini kapsayan sınırlı sayıda paket tüm vergiler ve hizmet bedeli dahil 170 TL’den sunuluyor. Özel paketin öğrenciler için satış bedeli ise sadece 145 TL. Festivalseverler, “Kamp ve Pegasus Uçak Bileti Paketi”ni www.biletix.com internet sitesinden satın alabilecekler.

Efes Pilsen One Love Festival 11,
Katılımcılarına Müzik ve Eğlence Dolu İki Gün Sunuyor!

Efes Pilsen tarafından 14-15 Temmuz tarihlerinde santralistanbul’da 11’incisi düzenlenecek olan Efes Pilsen One Love Festival, bu yıl yine yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Pozitif Live tarafından düzenlenen Festival bu yıl; Brit-Pop’un efsane gruplarından Pulp, İngiltere’den çıkan en başarılı gruplar arasında yer alan ve canlı performansları ile bir efsaneye dönüşen Kaiser Chiefs ve İrlandalı şarkıcı-prodüktör, Closer filminin soundtrack mimarı Damien Rice’ı ağırlıyor. Neo-soul ve dans müzik etkileşimli pop'un yeni kraliçesi Kimbra ve soul, reggae, funk, hip hop tarzlarının harmanından oluşan eşsiz bir sounda sahip Selah Sue ve son iki yılın en çarpıcı müzik gruplarından Yuck festival coşkusunu zirveye çıkaracak.

2002 yılından itibaren hayata geçirdikleri başarılı projelerle kemikleşmiş bir hayran kitlesini yaratan Replikas, alternatif müziğin Türkiye’deki beğenilen seslerinden Elif Çağlar, kendilerine has tarzlarıyla elektronik müzik yaparak diğer gruplardan sıyrılmayı başaran Mira ve söz ve besteleriyle müzik otoritelerinin dikkatini çeken Neyse de festivalde müzikseverlerle buluşacak.

Pegasus’un “Kamp ve Pegasus Uçak Bileti Paket”i hakkında detaylı bilgiye Efes Pilsen One Love Festival’in Facebook sayfasından (www.facebook.com/onelovefest) ve www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilir.

Festival Hakkında : http://twitter.com/efesonelove
https://www.facebook.com/onelovefest

Biletler için : www.biletix.com

Pegasus Hava Yolları ile ilgili gelişmeleri dijital medyada;

www.flypgs.com
http://www.facebook.com/PegasusHavayollari?ref=ts
http://twitter.com/#!/ucurbenipegasus

why do wife cheat on husband I cheated on my husband go
my husband almost cheated on me why do men cheat men who have affairs
why wife cheated why do married men cheat i cheated on husband

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT