Gökyüzü’nün Yeni Yıldızı Borajet’te…

İstanbul Ulaşım Uçak Gökyüzü’nün Yeni Yıldızı Borajet’te…

Tarihler: 01 Ekim 2014 Çarşamba ~ 01 Aralık 2014 Pazartesi

Firma: Borajet

Paylaş:

istanbul.net.tr Eki 1, 2014 ~ Ara 1, 2014

Gerçekleştirdiği Ulusal ve Uluslararası uçuşlarla 2014’ü büyüme yılı ilan eden Bora jet, uçak filosunu Dünya’nın en prestijli havayolu şirketlerinin filosun da yer alan Embraer E190 Jet uçakları ile yeniledi.

Bora jet, yenilenen filosunu araların da havacılık sektörünün en önemli isimlerinin yer aldığı özel bir davetle tanıttı. Bora jet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol’un ev sahipliğini yaptığı davet te araların da, Anadolu Jet başkanı İbrahim Doğan, Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü Orhan Birdal, Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, Çelebi Holding Genel Müdürü Murat Zahal, İstanbul Turizm İl Müdürü Ahmet Emre Bilgili gibi sektörünün önemli isimleri bir araya geldi.

Bora jet E190 tipi uçakla Bodrum’a uçan konuklar The Marmara Hotel havuz başın da verilen yemek davetin de sektörü değerlendirdiler. Gecede konuşan Fatih Akol; “Bora jet, 2014 yılı Eylül ayı itibariyle tüm filosunu yeniledi. Yolcularımıza sağladığımız hizmet ve servis kalitesini artırarak devam ettireceğiz. Yeni uçaklarımız da özel kabin dizaynı sayesin de yolcularımız koridor ve cam kenarı koltuk seçme imkânıyla rahat keyifli ve huzur dolu bir yolculuk yapacaklar. Samimi ve gerçekçi fiyat politikası ile her kesime hitap ediyoruz. Öğrenci, aile, şehit-gazi aileleri, askerler ve engelli yolcularımıza da indirimler uyguluyoruz diyerek. Türkiye’deki her noktaya ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. Fatih Akol konuşmasının ardından, Embraer Avrupa Satış Direktörü Ricardo Lugris’in elinden Brezilya da özel hazırlatılan uçak maketini aldı.

Davetliler tekrar Bora jet E190 tipi uçakla İstanbul’a hareket ettiler ve çok keyifli her anı ayrıntılı bir şekilde düşünülmüş bir gece yaşadıklarını belirterek Bora jet yönetimine teşekkür ettiler.

treatment chlamydia men and chlamydia free hiv and std testing
aids/hiv treatment how do you get hiv aids how hiv is transmitted
i dreamed i cheated on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend but i love him
how to get your boyfriend to cheat on you vancouverpaddlewheeler.com i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT