HSBC Pegasus Kart

İstanbul Ulaşım Uçak HSBC Pegasus Kart

Tarihler: 12 Nisan 2012 Perşembe ~ 15 Mayıs 2012 Salı

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http:// www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Nis 12, 2012 ~ May 15, 2012

15 Mayıs'a kadar Pegasus Kart alana, 6 ay boyunca 250 TL harcama sözü ile tek yön uçak bileti hediye!*

Pegasus Kart ile kazandığınız UçuşPuanları ister anında kullanır ucuza uçarsınız, isterseniz biriktirir bedavaya uçarsınız. Ayrıca; Advantage özelliği ile taksitli alışveriş yapar, NakitPuan kazanırsınız.

Pegasus Kart, temassız ödeme özelliği sayesinde Mastercard® PayPass™ okuyucusu olan tüm noktalarda geçer ve 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilmenizi sağlar.

26 Mart-15 Mayıs 2012 arasında HSBC'den açık ve geçerli kredi kartı olmayan ve Pegasus/Pegasus Üniversiteli asıl kart alan ve 6 ay boyunca her ay 250 TL harcama sözü veren yeni Pegasus Kart müşterileri için geçerlidir. Harcama sözü vermek için son tarih 25 Mayıs'tır.

Pegasus Havayolları'nın tüm yurtiçi/yurtdışı seferlerinde geçerli olan tek yön uçak bileti 31 Mayıs'a kadar biletlendirilmelidir. Seyahat 15 Haziran 2012'ye kadar tamamlanmalıdır. 20-24 Nisan ve 27 Nisan-1 Mayıs dönemi için biletleme yapılamaz. Müşteriler, kartlarının ulaşmasının ardından 444 0 111'i arayarak harcama sözüne dahil olabilirler. Harcama sözü şartlarını kabul etmeleri durumunda müşterilere kampanya şifresi 3 iş günü içerisinde Pegasus tarafından SMS ile gönderilecektir. Ulaşmayan/kaybedilen şifreler için müşterilerimizin kampanya sona ermeden Pegasus Havayolları/HSBC ile irtibata geçmesi gereklidir.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Bedava bilet devredilemez, değiştirilemez, NakitPuan veya UçuşPuan'a çevrilemez. Bağlantılı uçuşlarda bir uçuş için geçerlidir. Açık bilet alınamaz. Biletleme www.flypgs.com'dan yapılmalıdır.

link read here how many women cheat on husbands
treatment chlamydia men and chlamydia free hiv and std testing
aids/hiv treatment how do you get hiv aids how hiv is transmitted

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT