Kazakistan'da Almatı Semalarındayız

İstanbul Ulaşım Uçak Kazakistan'da Almatı Semalarındayız

Tarihler: 23 Şubat 2012 Perşembe ~ 23 Nisan 2012 Pazartesi

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Şub 23, 2012 ~ Nis 23, 2012

2011 yılında yurt dışındaki hatlarına hızla yenilerini ekleyen Pegasus Hava Yolları, Kazakistan’ın en büyük şehri Almatı seferlerine başladı.

Misafirlerine farklı bölgelerde destinasyon alternatifleri sunan Pegasus, Avrupa, Rusya, Balkanlar ve Orta Doğu’dan sonra hızlı büyümesine Orta Asya’da Almatı ile devam ediyor.

Pegasus’un Kazakistan’ın en büyük şehri Almatı’ya başlayan uçuşları, Pazartesi ve Perşembe günleri saat 19.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Salı ve Cuma günleri de saat 05.50’de Almatı’dan karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.

Kayak İçin Yeni Destinasyon Arayanlara Müjde!

Kazakistan’ın eski başkenti, günümüzde ise en önemli şehri olan Almati, kış sporları severlerin kaçırmamaları gereken bir destinasyon. Pegasus, Almatı seferleri ile yepyeni bir kayak destinasyonu arayışında olanlara uygun fiyatlı bir seçenek daha sunuyor.

2011 Asya Kış Oyunları’na evsahipliği yapan Almati, etrafındaki dağlar, şehir merkezine çok yakın mesafede bulunan Medeu olimpik buz pateni pisti ile deniz seviyesinden 3.163 metre yüksekliğe kadar ulaşım sağlayan Chimbulak, Ak-Bulak ve Tabagan kayak pistleriyle kış tatilcilerine unutamayacakları bir tatil imkanı sunar.

Büyük Almati Gölü ve Büyük Kanyon kayak severler kadar, tırmanma,yürüyüş gibi doğa sporlarını sevenleri büyüleyici özelliklere sahip doğal bir park içeriğindedir.

link infidelity signs how many women cheat on husbands
unfaithful husband why do men cheat how to cheat
read online my girl friend cheated on me

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT