Keşfetmenin En Gezgin Yolu: Pegasus Şehir Rehberi

İstanbul Ulaşım Uçak Keşfetmenin En Gezgin Yolu: Pegasus Şehir Rehberi

Tarihler: 25 Temmuz 2013 Perşembe ~ 31 Mart 2014 Pazartesi

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Tem 25, 2013 ~ Mar 31, 2014

Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Kafkasları kapsayan 30 ülkede toplam 72 noktaya varan geniş uçuş ağına sahip Pegasus Hava Yolları’nın internet sitesi www.flypgs.com; fırsatlarla dolu dünyasına bir yenilik daha ekliyor. Yeni uçuş noktalarıyla farklı coğrafyalarda büyümesini hız kesmeden sürdüren Pegasus, uçuş ağında bulunan seçili destinasyonlara ilişkin pratik ve sıkça ihtiyaç duyulan tüm bilgileri, flypgs.com’da yer alan “Şehir Rehberi” bölümünde paylaşıyor.

Pegasus’la Çok Gezenler Kulübü* üyelerinin deneyim ve desteğiyle hazırlanan Şehir Rehberi bölümü; pek çok şehir hakkında genel bilgi, hava durumu, ulaşım, yeme içme, alışveriş, konaklama, gezilecek görülecek yerler ve acil numaralar gibi pek çok güncel, ihtiyaç duyulan ve ilham veren bilgi içeriyor. “Keşfetmenin en gezgin yolu” diyerek yola çıkan Şehir Rehberi bölümü, Pegasus ile uçuş deneyimi yaşayacak misafirlere, seyahatleri öncesinde gidecekleri şehirlere yönelik tüyolar sunarak seyahatlerini keyifli hale getirme imkanı sunuyor.

Pegasus Şehir Rehberi ile şehirlerle ilgili yüzlerce tavsiye Pegasus misafirlerine sunuluyor…
Hafta sonu seyahatinin en keyiflisi nereye olur? Hangi şehir uzun uzun gezmelik? Gittiğiniz şehirlerde ne yenilir, nerelerde kalınır, görülmesi gereken yerler neler? Bu ve benzeri soruların cevapları ve daha fazlası flypgs.com’da yer alan “Şehir Rehberi” bölümünde Pegasus misafirlerini bekliyor.

Şehir rehberi, seyahat planlarını yapanlara, Pegasus’un uçuş ağında bulunan onlarca destinasyona ait deneyimlenmiş pratik bilgiler sunuyor.

Pegasus’un yepyeni Şehir Rehberi’ne http://www.flypgs.com/pegasus-ile-ucus/sehir-rehberi.aspx adresinden ulaşılabilir.

* Çok Gezenler Kulübü Nedir?
Çok Gezenler Kulubü, Haziran 2011’de Pegasus sponsorluğunda gezilerine başladı. Amacı bir şehirde sadece yerlilerinin bilebileceği en özel lokantaları, ucuza konaklanacak adresleri, yeni barları, konser tarihlerini, müze ve galerilerdeki sergileri, sokakları, parkları, ulaşımın en kolay yöntemlerini, mahalleleri keşfetmek olan bu kulüp, seyahati amaç edinmiş birçok blogger’dan oluşuyor. Çok Gezenler Kulübü 2013’te de Pegasus’la çok gezmeye ve keyifli içerikler üretmeye devam ediyor.

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT