KLM’den Yolcularına Ev Sıcaklığı ve Konforu...

İstanbul Ulaşım Uçak KLM’den Yolcularına Ev Sıcaklığı ve Konforu...

Tarihler: 24 Nisan 2013 Çarşamba ~ 31 Aralık 2013 Salı

Firma: KLM

Telefon: (0) 212 310 1900

Web: http://http://www.klm.com/travel/tr_tr/index.htm

Paylaş:

istanbul.net.tr Nis 24, 2013 ~ Ara 31, 2013

Hollanda Kraliyet Havayolları KLM’in, Business Class Kabini Hollandalı ünlü tasarımcı Hella Jongerius tarafından yepyeni bir stil ile ev sıcaklığı ve konforunda dizayn edildi.

Hollanda Kraliyet Havayolları KLM’in World Business Class (WBC) kabini Hollandalı ünlü tasarımcı Hella Jongerius tarafından yepyeni bir stil ile dizayn edildi. KLM, World Business Class’da yeni kabin içi dizaynı ile yolcularına ev sıcaklığı ve konforunu vermeyi amaçlıyor.

KLM, yeni dizayn edilmiş World Business Class (WBC) kabininde tam düz yatan koltuklarıyla yolcularına optimum konfor sağlayacak. Tamamen düz yatabilen koltuklar bölme ile ayrıldığından yolcuların mahremiyetine de önem veriliyor.

Yeni dekorasyonda uçakta konfor hissini sağlamak için daha ışıltılı ve daha sıcak KLM mavisi ile mor, koyu kahverengi, lacivert, kobalt ve koyu gri renkler de kullanıldı. Halılar, panel süsleri, perdeler, aydınlatma, battaniye, yastık ve döşemeler de yeniden dizayn edildi.

KLM, yeni dekorasyonunu ilk etapta 22 adet Boeing 747-400 uçaklarda gerçekleştirecek. Boeing 747-400 uçaklardaki Business Class koltuk sayısı 42’den 35’e düşürülerek, B/E Aerospace tarafından üretilen Diamond koltukları kullanılacak.

KLM, bu yılın Temmuz ayında yeni koltuklarıyla uçmaya başlayacak ve Nisan 2014 tarihine kadar tüm Boeing 747 uçaklarının dekore edilmesi hedefleniyor.

link read here how many women cheat on husbands
unfaithful husband married affairs sites how to cheat
my husband almost cheated on me why do husbands have affairs men who have affairs

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT