Organik Yiyecekler Etihad Havayolları’nda First Class Uçuyor

İstanbul Ulaşım Uçak Organik Yiyecekler Etihad Havayolları’nda First Class Uçuyor

Tarihler: 17 Nisan 2012 Salı ~ 17 Haziran 2012 Pazar

Firma: Etihad Havayolları

Telefon: 0212 465 30 00

Faks: 0212 227 57 64

Web: http://www.etihad.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Nis 17, 2012 ~ Haz 17, 2012

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, BAE’nin ilk uluslararası organik tarım sertifikası sahibi üreticisi Abu Dhabi Organics Farm ile First Class uçuşlarına özel taze organik ürün tedariği anlaşması gerçekleştirdi.

Etihad Havayolları’nın halihazırda restoran kalitesinde hizmet sunan First Class şefleri günlük olarak tarladan gelen taze organik ürünlerle de konuklara lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlamaya devam edecek. Yakın bir zamanda bu hizmet tüm uçuş kabinlerinde geçerli olacak.

Etihad Havayolları’nın Üst Ticari Yöneticisi Peter Baumgartner işbirliğiyle ilgili “Yerel üretimi ve organik ürünleri destekliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Yeni işbirliğimiz sayesinde uçuşlarımızda konuklarımıza taze sebze ve meyve ile günlük yumurta servis ediyor olacağız. Tarladan sofraya anlayışını gökyüzüne taşıyoruz” şeklinde konuştu.

Abu Dhabi Organics Farms Hakkında
Khalid Al Shamsi tarafından 1997 yılında kurulan Abu Dhabi Organics Farms, 55 hektarlık bir alan üzerinde üretim yapıyor. Birleşmiş Milletler’in Gıda ve Tarım Örgütü ile beraber çalışan çiftlik, Gıda Güvenlik Madalyası ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ne (HACCP) sahip bulunuyor. Uluslararası Organik Tarım Hareketi Organizasyonu üyesi de olan çiftlikte seralar ve tarlaların bulunduğu alanda her çeşit sebze ve meyve üretimi yapılırken, ayrıca deve, inek, tavuk ve keçi de yetiştiriliyor. Çiftlikte ayrıca çocuklara doğal organik yiyeceklerin önemini anlatmak için günlük turlar düzenlenerek çölün nasıl verimli bir araziye dönüştürüldüğü uygulamalı olarak anlatılıyor.

my husband almost cheated on me women cheat because men who have affairs
online will my wife cheat again read here
why abortion san antonio abortion clinics emergency contraceptive pill

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT