Pegasus, Cenevre’ye Uçmaya Başlıyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus, Cenevre’ye Uçmaya Başlıyor

Tarihler: 18 Nisan 2014 Cuma ~ 18 Temmuz 2014 Cuma

Firma: Pegasus

Paylaş:

istanbul.net.tr Nis 18, 2014 ~ Tem 18, 2014

Yeni hatlarıyla uçuş ağını genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, 21 Haziran’dan itibaren 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla İsviçre’nin Cenevre şehrine uçmaya başlıyor.

Pegasus, Zürih ve Basel’den sonra İsviçre’deki 3. noktası Cenevre’ye haftanın 4 günü karşılıklı seferler gerçekleştirecek. Pegasus misafirleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Cenevre Uluslararası Havaalanı’na Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 11:40’ta; Cenevre Uluslararası Havaalanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise saat 14:30’da uçabilecek.

Pegasus, Cenevre’yi 20 noktaya bağlıyor

Pegasus, misafirlerini Cenevre’ye yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Ankara, Gaziantep, Hatay, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Sivas olmak üzere 15 noktadan, yurt dışında ise Doha, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Bişkek, Kharkiv, Tel Aviv olmak üzere 5 noktadan, toplamda 20 noktadan bağlantılı olarak uçuracak.

Pegasus’la Avrupa’nın en kozmopolit şehrine unutulmayacak bir gezi!

İsviçre’nin Zürih’ten sonra en fazla nüfusa sahip şehri Cenevre, pek çok uluslararası kuruluşun merkezine ev sahipliği yapıyor. Sanatçı şehri olarak bilinen Cenevre’de misafirler; şehrin taş döşeli sokaklarında keyifli yürüyüşler yaparak St. Pierre Katedrali’ne ulaşabilir; Leman gölü kıyısındaki İngiliz Bahçeleri’nde Cenevre’nin en önemli sembollerinden olan, çiçekten yapılmış ve her mevsim renkleri değişen çiçek saatini görebilirler. İsviçre ve Fransa mutfağının kombinasyonu ile tadına doyulmaz lezzetler sunan şehirde, müzeler ve alışveriş merkezleri de gezilmeye değer alternatifler arasında yer alıyor.

Pegasus misafirleri, Cenevre sefer bilgilerine ve biletlerine www.flypgs.com’dan veya Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ulaşabilir.

my husband almost cheated on me women cheat because men who have affairs
women who like to cheat my wife cheated women who cheat with married men
women wanting to cheat read i cheated on my
how to get your boyfriend to cheat on you i told my boyfriend i cheated on him i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT