Pegasus Hava Yolları, Batum Seferlerinin Birinci Yılını Kutluyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Hava Yolları, Batum Seferlerinin Birinci Yılını Kutluyor

Tarihler: 06 Kasım 2013 Çarşamba ~ 28 Şubat 2014 Cuma

Firma: Pegasus

Telefon: 0216 560 70 00

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Kas 6, 2013 ~ Şub 28, 2014

Pegasus Hava Yolları, Ekim 2012’de uçmaya başladığı Batum seferlerinin birinci yılını yeni fiyatlarıyla kutluyor. Batum seferlerinin biletleri, Kasım ayından itibaren 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Pegasus Hava Yolları’nın Gürcistan’da Tiflis’ten sonra 2. uçuş noktası olan Batum seferleri; Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada üç gün İstanbul Sabiha Gökçen’den saat 10:15’te ve Batum’dan saat 14:45’te düzenlenen karşılıklı seferlerle gerçekleştiriliyor.

Pegasus misafirleri, Türk vatandaşlarının pasaporta ihtiyaç duymadan, nüfus cüzdanları ile giriş yapabildikleri Batum’a Türkiye’den Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Erzincan, Ankara, Elazığ, Sanlıurfa, Gazipaşa, Gaziantep, Hatay, Konya, Malatya, Muş, Samsun, Trabzon, Sivas olmak üzere 21; yurtdışından ise Amsterdam, Belgrad, Köln, Donetsk, Kıbrıs – Ercan, Kharkıv, Krasnodar, Nürnberg, Londra – Stansted olmak üzere 9 toplamda 30 noktadan bağlantılı olarak uçabiliyor.

Karadeniz’in Mucize ve Aşk Şehri: Batum

Uzun sahili, tarih kokan renkli binaları ve Gürcü mutfağı ile Batum, son yıllarda Karadeniz’in en gözde tatil rotalarından biri olarak öne çıkıyor. Mucize ve Aşk şehri diye de anılan Batum’da her yerde elinde kalp tutan heykeller görmek mümkün.

İki ülke arasında gerçekleştirilen özel anlaşma gereği, Türk vatandaşlarının pasaporta ihtiyaç duymadan ziyaret edebildikleri Batum’da Pegasus misafirleri, etkileyici Alfabe Kulesi’ni ziyaret edebilir, 55 metre yüksekten 10 dakika boyunca, tüm Batum manzarasını ayaklar altına alan Panaromik Tekerlek’e binebilir. Doğasever Pegasus misafirleri ise, tam 11 hektarlık alana yayılmış Avrupa’nın en büyük ikinci botanik bahçesinde gezerek doğanın tadını çıkartabilir.

link my husband almost cheated on me how many women cheat on husbands

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT