Pegasus Kart Alana, Uçak Bileti Hediye!

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Kart Alana, Uçak Bileti Hediye!

Tarihler: 10 Ocak 2012 Salı ~ 15 Mart 2012 Perşembe

Firma: Pegasus

Telefon: 444 0 111

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Oca 10, 2012 ~ Mar 15, 2012

15 Kasım 2011 - 31 Ocak 2012 tarihleri arasında ilk kez Pegasus Kart alanlar dilediklere yere uçma fırsatı yakalıyor.

Ocak sonuna kadar ilk kez Pegasus Kart alan herkes yurtdışında 30, yurtiçinde 19 noktadan istediğine tek yön uçak bileti hediye kazanıyor. Kart başvurusu onaylananlar, SMS veya e-posta ile kendilerine iletilen şifreyi kullanarak, 31 Mart 2012'ye kadar yurtiçi veya yurtdışında hiçbir ücret ödemeden uçma fırsatı yakalıyor.

Yeni Pegasus Kart sahipleri 15 Mart 2012 tarihine kadar www.flypgs.com internet sitesinden seçtikleri noktaya biletleme gerçekleştirerek, vergiler ve hizmet bedeli de dahil hiçbir ücret ödemeden uçuyor.

Kampanya, 20 Ocak - 5 Şubat 2012 dönemi hariç, diğer tüm uçuşlarda kontenjan ve sınıf ayrımı olmaksızın geçerli.

Pegasus Kart sahibi olmak için Hemen Başvur butonuna basıp başvuru formunu doldurmak veya PEGASUS yazıp 0532 444 4477'ye SMS göndermek yeterli. Kampanyaya katılmak isteyenler ayrıca; HSBC Bank şubeleri, HSBC Bank Telefon bankacılığı (444 0 111) veya www.advantage.com.tr adreslerinden de Pegasus Kart başvurusunda bulunabilirler.

*Pegasus Kart Tek Yön Hediye Bilet Kampanyası'ndan yararlananlar 20 TL değerindeki hoş geldin puanlarını kazanamazlar.

Pegasus Kartın Avantajları Nelerdir?
Pegasus Kartınız varsa;
Kredi kartınız var,
Uçuş kartınız var,
Avantajınız var...

Pegasus Kart alınır alınmaz 20 TL değerinde UçuşPuan kartın içinde, hediye!

Pegasus Kart ile hem yapılan alışverişlerden, hem de Pegasus Havayolları'ndan gerçekleştirilen bilet alımlarından ve uçuşlardan UçuşPuan kazanılır.

Pegasus Kart üyeleri Pegasus Plus programının başlangıcından itibaren Pegasus Plus programının avantajlarına da sahip olmuşlardır. Pegasus Plus ile ilgili ayrıntılı bilgi için Pegasus Plus sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Diyelim ki Pegasus Havayolları'nda 100 TL değerinde bir bilet aldınız. Bu bilet alımından %1.5 oranında (1.50 TL) UçuşPuan kazanırsınız. Pegasus Havayolları'nda uçuşunuzu gerçekleştirdiğinizde de yine %2 oranında (2 TL) UçuşPuan kazanırsınız.

Diyelim ki Pegasus Havayolları dışında bir işyerinde 100 TL tutarında bir alışveriş yaptınız. Bu alışverişten %1.25 oranında (1.25 TL) UçuşPuan kazanırsınız.
Birikmiş UçuşPuanlar, Pegasus Havayolları'nda para yerine kullanılır.
UçuşPuan ile kontenjan sınırı olmaksızın istenilen yere uçak bileti alınır.
UçuşPuanı kullanmak için beklemeye gerek kalmaz, ne kadar puan olursa olsun; puanlar, uçak bileti alırken kullanıllır.
Pegasus Kart üyeleri biriktirdikleri UçuşPuanları websitemiz flypgs.com üzerinden yapacakları bilet ve ek hizmet alımı işlemlerinde harcayabilirler.
Yurtiçi ve yurtdışındaki milyonlarca MasterCard logolu mağazada alışveriş imkanı sunar.
Onbinlerce Advantage üye kuruluşunda hem tek ödemeli, hem de taksitli alışverişte geçer, Advantage NakitPuan kazandırır.
Yurtiçindeki tüm HSBC Bank ve diğer banka ATM ve şubelerinden, yurtdışında ise MasterCard logosu bulunan yüzbinlerce ATM'den nakit avans çekilebilir.

Pegasus Kart ile kazanılan uçuş puanlarınız uçuş puan kazanım tarihinizden itibaren 2 . takvim yılının sonuna kadar geçerlidir.Geçerlilik tarihi sona erecek olan uçuşpunlarınızı web sitesi üyelik işlemleri bölümünden Pgs Üyelik numaranız ve parolanız ile giriş yaparak ‘Puan Durumum' menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Web sitemizden satın alınan biletlerden kazandığınız uçuşpuanlarınız hemen kartınıza yüklenecektir. Uçuşlarınızdan ve diğer alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz uçuş puanlarınız aktiviteyi gerçekleştirdiğiniz günün ertesi günü kartınıza yüklenecektir.

why men have affairs why women cheat on husbands the unfaithful husband


SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT