Pegasus Plus Üyeleri, “Uç Uç Günleri” ile Yurt İçinde Avantajlı Fiyatlarla Uçuyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Plus Üyeleri, “Uç Uç Günleri” ile Yurt İçinde Avantajlı Fiyatlarla Uçuyor

Tarihler: 06 Mart 2014 Perşembe ~ 10 Haziran 2014 Salı

Firma: Pegasus

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Mar 6, 2014 ~ Haz 10, 2014

Uygun fiyatları ve cazip kampanyaları ile misafirlerini uçmanın kolay yolu ile buluşturan Pegasus Hava Yolları’nın geleneksel “Uç Uç Günleri”nde bu ay biletlerini 06 - 07 Mart tarihlerinde alan Pegasus Plus üyeleri, yurt içinde diledikleri noktaya %30 indirimle uçma fırsatı yakalayacak.

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü Pegasus Plus üyelerine özel sunduğu “Uç Uç Günleri” ile bahar aylarında da misafirlerini avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

“Uç Uç Günleri” kapsamında biletlerini 06 - 07 Mart tarihlerinde alan Pegasus Plus üyesi misafirler, 1 Nisan – 10 Haziran 2014 tarihleri arasında, tüm iç hat seferlerinde toplam bilet ücretleri üzerinden %30 indirimle uçuyor.

Pegasus misafirleri; başta İzmir, Antalya, Bodrum olmak üzere yurt içinde #atlayıpgitsem dedikleri gözde şehirlere Mart ayı Uç Uç Günleri’ni yakalayarak indirimli uçmak için, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com’u ziyaret edebilir.

Pegasus’un çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a üye olmak için:
Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus Plus’a Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaranızı göndererek üye olabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş herkes, hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

abortion rules clinic abortion ways to end pregnancy

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT