Pegasus Plus Üyeleri, “UÇ Uç Günleri” ile Yurt İçine yüzde 30 İndirimli Uçuyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Plus Üyeleri, “UÇ Uç Günleri” ile Yurt İçine yüzde 30 İndirimli Uçuyor

Tarihler: 08 Mayıs 2014 Perşembe ~ 31 Temmuz 2014 Perşembe

Firma: Pegasus

Telefon: 0216 5607000

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr May 8, 2014 ~ Tem 31, 2014

Pegasus Hava Yolları, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda Pegasus Plus üyelerine sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” fırsatlarına devam ediyor.

Mayıs ayı “Uç Uç Günleri” kapsamında biletlerini 08 - 09 Mayıs tarihlerinde alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Temmuz – 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında Pegasus’un uçuş ağında bulunan 30 yurt içi noktasına %30 indirimli uçuyor.

Temmuz ayını tatil fırsatına dönüştürmek isteyen Pegasus misafirleri #yazdeyince akla gelen Bodrum, Dalaman, Antalya gibi tatil yöreleri başta olmak üzere yurt içinde 30 uçuş noktasına indirimli uçmak için www.flypgs.com’u ziyaret edebilir.

Pegasus’un çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a üye olmak için
Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, üyelerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus Plus’a üye olmak isteyen misafirler, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaralarını göndererek kolayca üye olabilir. 18 yaşını doldurmuş herkes, hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilir.

abortion rules clinic abortion ways to end pregnancy
android spy camera top spy app phone spy app free

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT