Pegasus Plus Üyeleri “UÇ Uç Günleri”Nde Uygun Fiyatlarla Uçmaya Devam Ediyor!

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Plus Üyeleri “UÇ Uç Günleri”Nde Uygun Fiyatlarla Uçmaya Devam Ediyor!

Tarihler: 04 Temmuz 2013 Perşembe ~ 31 Ekim 2013 Perşembe

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Tem 4, 2013 ~ Eki 31, 2013

Pegasus Hava Yolları’ndan 4-5 Temmuz’da, iç hat uçuş noktaları için biletlerini alan Pegasus Plus üyeleri 1 Eylül 2013 – 31 Ekim 2013 tarihleri arasında %30 indirimle uçuyor.

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda şaşırtıcı fırsatlar sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” ile Temmuz ayında da misafirlerini avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

Temmuz ayı Uç Uç günlerinden yararlanarak 1 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek iç hat uçuşları için biletlerini 4-5 Temmuz tarihlerinde alan Pegasus Plus üyeleri toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatı yakalıyor.

Temmuz ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, Pegasus misafirlerini bekliyor!

Çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a hemen ücretsiz üye olmak için:
Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler. Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

treatment chlamydia std symptoms and pictures free hiv and std testing
why abortion san antonio abortion clinics emergency contraceptive pill

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT