Pegasus Plus Üyeleri Yurt İçinde Diledikleri Noktaya % 30 İndirimle Uçuyor!

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus Plus Üyeleri Yurt İçinde Diledikleri Noktaya % 30 İndirimle Uçuyor!

Tarihler: 02 Mayıs 2013 Perşembe ~ 31 Ekim 2013 Perşembe

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr May 2, 2013 ~ Eki 31, 2013

Pegasus Plus Üyeleri Mayıs Ayı “Uç Uç Günleri”Nde Yurt İçinde Diledikleri Noktaya % 30 İndirimle Uçuyor!

2-3 Mayıs’ta Pegasus Hava Yolları’ndan 1 Eylül 2013 – 31 Ekim 2013 tarihleri arasındaki iç hat uçuşları için biletlerini alan Pegasus Plus üyeleri, %30 indirimle uçuyor

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda şaşırtıcı fırsatlar sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” ile Mayıs ayında da misafirlerini avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

Mayıs ayı Uç Uç günlerinden yararlanarak biletlerini 2-3 Mayıs tarihlerinde www.flypgs.com’dan alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Eylül 2013 – 31 Ekim 2013 arasında gerçekleştirecekleri yurt içi uçuşlarında, toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatı yakalıyor.

Mayıs ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, Pegasus misafirlerini bekliyor!

Çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a hemen ücretsiz üye olmak için
Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin aktif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

link read here how many women cheat on husbands
unfaithful husband why do men cheat how to cheat
i found out my husband cheated on me open why did my husband cheat on me
women wanting to cheat read i cheated on my

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT