Pegasus’tan Mutluluktan Uçuran Yaz Kampanyası

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus’tan Mutluluktan Uçuran Yaz Kampanyası

Tarihler: 20 Mart 2013 Çarşamba ~ 24 Mart 2013 Pazar

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Mar 20, 2013 ~ Mar 24, 2013

20 Mart – 24 Mart 2013 arasında bilet alan Pegasus misafirleri, 1 Mayıs 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında seçili iç hatlara ve Kıbrıs’a kaçırılmayacak fiyatlarla uçuyor. Üstelik 20 Mart Dünya Mutluluk Günü’ne özel olarak kampanya boyunca Pegasus Plus üyeleri ekstra puan kazanıyor.

Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile tanıştıran Pegasus Hava Yolları, 20 – 24 Mart 2013 tarihleri arasında geçerli olacak yaz kampanyası ile misafirlerini, iç hat uçuş noktalarına 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla; Kıbrıs’a ise 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuruyor.
Uçarken kazanmak isteyen tüm Pegasus Plus üyeleri’ne Mutluluk Günü hediyesi: + 5 TL Uçuş Puanı
Pegasus; Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Mutluluk günü olarak ilan edilen 20 Mart’tan kampanya bitimine kadar biletlerini alan Pegasus Plus üyelerine, aldıkları her biletten ekstra 5TL değerinde uçuş puanı kazandırıyor.

Pegasus’un artısı bol uçuş programı Pegasus Plus, “Yazın 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak Pegasus’sa, Mutluluk Günü’nde ekstra 5 TL değerinde UçuşPuan kazanmak Pegasus Plus’tır.” kampanya sloganıyla üyelerini uçmanın en kolay yoluyla buluşturmaya devam ediyor.

Kontenjanla sınırlı olan kampanya hakkında detaylı bilgiye ve biletlere www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilir.

Nasıl Pegasus Plus Üyesi Olunur?

Pegasus internet sitesi www.flypgs.com adresinden, mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adresinden, acente ve satış ofislerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes Pegasus Plus üyesi olabilir.
2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler. Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin aktif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından PNR ve üyelik bilgileri ile geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.
Pegasus Plus artılarıyla ile ilgili detaylı bilgiye www.flypgs.com/plus adresinden ulaşabilirsiniz.

chlamydia in women chlamydia symptoms women antibiotics for chlamydia and gonorrhea
how to get your boyfriend to cheat on you i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT