Pegasus, “TURİSTOF Kolomb” İle 50 Şanslıyı Yurtdışına Uçuruyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus, “TURİSTOF Kolomb” İle 50 Şanslıyı Yurtdışına Uçuruyor

Tarihler: 27 Eylül 2013 Cuma ~ 24 Ekim 2013 Perşembe

Firma: Pegasus

Telefon: 0216 560 70 00

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Eyl 27, 2013 ~ Eki 24, 2013

Takipçilerini yeni ve yaratıcı dijital kampanyalar ile buluşturan Pegasus’un yeni kampanyası “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı”, 50 şanslı misafirine, 2014 yılında diledikleri herhangi bir Pegasus yurtdışı noktasında kullanabilecekleri gidiş-dönüş uçak bileti kazanma imkanı sunuyor.

Pegasus’un Mayıs ayında başlattığı “İstikamet Yurtdışı” reklam kampanyasının devamı niteliğinde olan “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı”, katılımcılarla web kamerası üzerinden interaktif iletişim temeline dayanıyor. Pegasus’un yeni kampanyasında gezgin Turistof Kolomb karakterini, gazeteci ve yazar Kaan Sezyum canlandırıyor.

Turistof Kolomb’un Sorularını Yanıtla, Yurtdışına Uç

Kampanyaya katılmak isteyen ve www.istikametyurtdisi.com mikrositesini ziyaret eden katılımcıları sitede, “Turist of Kolomb” karakteri karşılıyor.v

Pegasus’un 30 ülkeye ulaşan geniş yurtdışı ağının keyifli videolarla tanıtıldığı sitede, yarışmaya katılanlar “Turistof Kolomb”un Pegasus’un yurt dışı uçuş noktalarına yönelik sorduğu soruları web kamerası üzerinden kayda alınacak şekilde cevaplayacak.

24 Ekim tarihine kadar sürecek yarışma sonrasında Kaan Sezyum’un da içinde bulunacağı jüri tarafından yapılacak değerlendirme ile seçilecek 50 talihli, 2014 içerisinde “Pegasus’la İstikamet Yurtdışı” deme şansını yakalayacak.

Pegasus Plus’lılar İstikamet Yurtdışı Kampanyasında da Kazanıyor

Üstelik, “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı” yarışmasına katılan her yarışmacı Pegasus Plus üyesi olarak yarışmaya ilk katıldıklarında 10 TL UçuşPuan kazanma fırsatı bulacak.

read wife who cheated my girl friend cheated on me
online open read here
spy phone login free spy phone apps cell spy software free
chlamydia in women treatment chlamydia antibiotics for chlamydia and gonorrhea

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT