Pegasus, “Uç Uç Günleri” ile Kasım ve Aralık Aylarında Avantajlı Fiyatlarla Uçuruyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus, “Uç Uç Günleri” ile Kasım ve Aralık Aylarında Avantajlı Fiyatlarla Uçuruyor

Tarihler: 03 Ekim 2013 Perşembe ~ 31 Aralık 2013 Salı

Firma: Pegasus

Telefon: 0216 560 70 00

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Eki 3, 2013 ~ Ara 31, 2013

Pegasus Hava Yolları’ndan 03-04 Ekim’de biletlerini alan Pegasus Plus üyeleri, Kasım ve Aralık aylarında seçili iç hatlara %30 indirimle uçuyor.

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda Pegasus Plus üyelerine sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” fırsatları ile misafirlerini çok uygun fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

Ekim Ayı Uç Uç Günleri kapsamında biletlerini 03 – 04 Ekim tarihleri arasında alan Pegasus Plus üyeleri, 01 Kasım – 31 Aralık tarihlerinde Pegasus’un geniş yurt içi uçuş ağı içerisinde bulunan; Ankara, Hatay, Kayseri, Konya, Samsun ve Sivas illerine gerçekleştirecekleri uçuşlarında toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatı buluyor.

Ekim ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, misafirlerini bekliyor!

Pegasus’un çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a üye olmak için:
Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes, hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.
Pegasus Plus üyeleri, üyeliklerinin başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilirler. Geriye dönük puan işlemelerini Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

read cheat on my husband my girl friend cheated on me
why abortion abortion pills for sale emergency contraceptive pill
i found out my husband cheated on me sigridw.com why did my husband cheat on me
how to get your boyfriend to cheat on you i told my boyfriend i cheated on him i cheated on my boyfriend now what

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT